Dwa medale Alberta Borkowskiego z UKS Delfin Tarnobrzeg w finale „Od młodzika do Olimpijczyka”

Damian Wiśniewski
archiwum klubu
Zawodnik UKS Delfin Tarnobrzeg, Albert Borkowski, zdobył dwa medale podczas finału zawodów „Od młodzika do Olimpijczyka”.

W sobotę 12 czerwca 2021 w Warszawie na pływalni 50 metrowej odbył się wielki ogólnopolski finał „ Od młodzika do Olimpijczyka”. W zawodach startowało ponad 440 najlepszych zawodników i zawodniczek z 82 klubów z całej Polski. Klub UKS Delfin Tarnobrzeg reprezentował Albert Borkowski (10-latek) uczeń Szkoły Podstawowej 3 w Tarnobrzegu, który zdobył dwa medale.

Złoty medal wywalczył na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, a srebrny medal na 50 m stylem motylkowym.