Dwa medale niepełnosprawnych tenisistek stołowych z Tarnobrzega

(PISZ)
Natalia Partyka nie zawiodła i wróciła z Danii ze złotym medalem.
Natalia Partyka nie zawiodła i wróciła z Danii ze złotym medalem. Grzegorz Lipiec
Z dwoma medalami złotym i srebrnym wróciły z rozegranych w Danii mistrzostwach Europy niepełnoprawnych reprezentantki Polski.

Złoty medal w kategorii 9 wywalczyła występująca na co dzień w drużynie SPAR-Zamku Tarnobrzeg Natalia Partyka, która w finałowym spotkaniu wygrała z Dunką Sophie Amanda Walløe 3:0 (11:4, 11:2, 11:5). Z kolei srebro w singlu przypadł wychowance Integracyjnego Klubu Sportowego Jezioro Tarnobrzeg, reprezentującej obecnie barwy Bronowianki Kraków Karolinie Pęk, która w finale przegrała z reprezentantką Turcji Neslihan Kavas 0:3 (10:12, 9:11, 10:12).

W czwartek natomiast drużyna pełnosprawnych tenisistek stołowych SPAR-Zamku Tarnobrzeg wzmocniona została nową zawodniczką. Jest nią Chinka Yingying Pan, która przyleciała do Warszawy przed południem, a następnie po przyjeździe do Tarnobrzega spotkała się z nowymi z koleżankami z drużyny.