Dwa medale niesłyszącego biegacza z Tarnobrzega

Piotr Szpak
Michał Wojciechowski prezentuje medale wywalczone w Puławach.
Michał Wojciechowski prezentuje medale wywalczone w Puławach. Archiwum prywatne
Dwa medale, złoty i srebrny wywalczył lekkoatleta Witaru Tarnobrzeg Michał Wojciechowski podczas rozegranych w Puławach Mistrzostw Polski niesłyszących.

Do zobaczenia - czerwcowe hity VOD

Michał zajął pierwsze miejsce w biegu na dystansie1500 metrów uzyskując czas 3:59:36 minuty zdobywając złoty medal. Po raz drugi tarnobrzeżanin Stanął na podium po biegu na dystansie 800 metrów pokonując go w czasie 2:04;01.

Bardzo dziękuję Studiu Otyllia, które zrobiło mi profesjonalny masaż przed zawodami, bo wcześniej bardzo bolało mnie biodro – napisał nam Michał, którego trenerem jest tarnobrzeżanin Adam Maślanka.

Teraz przed Michałem Wojciechowskim kolejne zawody, w których rywalizował będzie z profesjonalistami i zawodnikami pełnosprawnymi.