eWinner II liga. Siarka Tarnobrzeg zremisowała we Wronkach z Lechem II Poznań 1:1. Zobacz tez inne wyniki i tabelę

Anna Kowalska
W meczu drugiej kolejki eWinner II ligi piłkarze Siarki Tarnobrzeg zremisowali w niedzielę we Wronkach z Lechem II Poznań 1:1. Dla naszej drużyny gola zdobył Pavlo Chmelenko.

Bramki: 1:0 Zagórski 20, 1:1 Chmelenko 28.

Drużyny grały w składach:
Lech II Poznań: Bąkowski - Zagórski, Olejnik l, Laskowski, Palacz l, Kozubal, Sousa (82. Cywka), Marchwiński, Tsitaishwili (82. Spławski), Szymczak, Wilak (75. Pacławski). Trener Artur Węska.

Siarka: Pietryga - Beniarz (61. Hrnciar), Stefanik, Chmelenko l - Yatsenko (61. Bałdyga), Sulkowski, Kaliniec, Józefiak, Stańczyk (77. Cichocki) -Zawiślak (85. Mróz), Adamek (77. Lewicki). Trener Sławomir Majak.

Trener Sławomir Majak wystawił we Wronkach gdzie tradycyjnie gra Lech II Poznań taki sam skład jak w zwycięskim meczu pierwszej kolejki ze Zniczem Pruszków.

Niestety już w 20 minucie straciliśmy bramkę. Do siatki trafił Jakub Zagórski. Uderzył ze sporej odległości i zaskoczył bramkarza Siarki.

Siarka wyrównała już po 8 minutach. Po rzucie rożnym; bardzo bitym przez Bartosza Sulkowskiego, piłka trafiła do Pawło Czmełenko i ten w swoim drugim meczu w nowych barwach trafił do do siatki.

Po zmianie stron Lech lekko przeważał ale wynik do końca już się nie zmienił.

• Wisła Puławy - Hutnik Kraków 3:1 (3:0) Retlewski 3, Puton 15, Kołtański 33 - Zięba 52,
  • Stomil Olsztyn - Zagłębie II Lubin 6:2 (1:1) Wójcik 43, Kurbiel 52 (k), 62, Tecław 56 (k), Żwir 75 (k), 86 - Dieng 35, Kłudka 70. GKS Jastrzębie - Górnik Polkowice, początek meczu o 19.45