Football Academy Nisko Cup czyli turniej piłkarski...

  Football Academy Nisko Cup czyli turniej piłkarski najmłodszych (ZDJĘCIA)

  Zdjęcie autora materiału

  Zdzisław Surowaniec

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Można było podziwiać technikę walki i sprawność na boisku najmłodszych zawodników
  1/27
  przejdź do galerii

  Można było podziwiać technikę walki i sprawność na boisku najmłodszych zawodników ©Football Academy Nisko

  Football Academy Nisko Cup I to dwa dni zmagań, emocji i wielu wspaniałych bramek. Tak w dużym skrócie można opisać to, co działo się w ostatni weekend w hali Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku.
  Football Academy Nisko Cup to turniej organizowany przez Football Academy Nisko, pod patronatem powiatu niżańskiego. Piłkarze i piłkarki z roczników 2011 oraz 2009 dostarczyli w każdym dniu niezapomnianych wrażeń sportowych.

  Do hali Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej zawitało czternaście drużyn z trzech województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego. Podczas każdego dnia turniejowego przyznano nagrody: dla Najlepszego Zawodnika, Króla Strzelców oraz Najlepszego Bramkarza. Oprócz statuetek zostały rozdane nagrody rzeczowe. Ponadto każdy uczestnik otrzymał medal, a zwycięskie drużyny puchary.

  Pierwszego dnia piłkarskich zmagań udział wzięło 62 zadowników z rocznika 2011, padło 70 bramek oraz zgłosiło się 7 drużyn - Stal Rzeszów, Football Academy Nisko, Galacticos Ostrowiec Świetokrzyski, Orlik Przemyśl, Football Academy Lublin, Siarka Tarnobrzeg, AP Młode Nadzieje Nowa Sarzyna. Po wielkich emocjach w meczu finałowym zwycięstwo odniósł zespół Stali Rzeszów, który w pokonanym polu zostawił gospodarzy Football Academy Nisko. W roczniku 2009 również rywalizowało siedem drużyn - Football Academy Nisko, Orły Rzeszów, AP Sanok, LPFA Nowa Dęba, APPN Mielec, Wisła Sandomierz, Błękit Żołynia. Tym razem gospodarze zadbali o to, aby puchar za pierwsze miejsce pozostał w ich rękach, podium dopełniły zespoły z Rzeszowa i Sanoka.

  https://www.footballacademy.pl/122O=Nisko=-szkolka-pilkarska

  Football Academy jest innowacyjną, dynamicznie rozwijającą się siecią szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży, działającą na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Football Academy Nisko zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 12 roku życia.

  Misją Football Academy jest podnoszenie poziomu sportowego i organizacyjnego dziecięcej piłki nożnej na Lubelszczyźnie. Trening piłkarski pozwala rozwinąć nie tylko poszczególne elementy techniki piłkarskiej, ale umożliwia również wykształcenie w sobie dyscypliny i zdolności do pracy w grupie, a także umiejętności rozwiązywania problemów - cech charakteru.

  Zobacz galerię


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!  Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
  One urodzą w 2019. Idzie nowe baby boom  Co wiesz o prowadzeniu auta zimą? Quiz


  Zobacz także: Flesz zakaz handlu w niedzielę - rząd wstrzymuje zmiany

  Źródło: vivi24

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Podkarpackim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Studniówki

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love