Gol Kamila Kargulewicza w meczu ŁKS Łódź - GKS Tychy. Były zawodnik Siarki Tarnobrzeg ustalił wynik spotkania

Damian Wiśniewski
Dziennik Zachodni/Ł. Sobala / pressimages.pl/gkstychy.info
Kamil Kargulewicz w sobotę 20 lutego zadebiutował w pierwszym zespole pierwszoligowego GKS Tychy. Były już pomocnik Siarki Tarnobrzeg ustalił swoim strzałem wynik tego meczu.

ŁKS Łódź - GKS Tychy 0:3 (0:1)
Bramki:
0:1 Bartosz Biel 40, Bartosz Szeliga 55, Kamil Kargulewicz 57.
ŁKS: Malarz - Dankowski, Dąbrowski (61. Moros Gracia), Sobociński, Wolski - Pirulo, Dominguez, Tosik (60. Sekulski), Rygaard, Trąbka - Janczukowicz.
GKS: Jałocha - Mańka, Nedić, Sołowiej, Szeliga - Kargulewicz (69. Norkowski), Paprzycki (69. Moneta), Żytek (87. J. Piątek), Grzeszczyk (77. Steblecki), Biel - Lewicki (77. Nowak).
Żółte kartki: Dąbrowski, Wolski - Szeliga, Grzeszczyk, Paprzycki
Sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław)

Tyszanie prowadzenie w tym meczu objęli jeszcze w pierwszej jej połowie, a gola strzelił wówczas Bartosz Biel. Na 2:0 w 55. minucie podwyższył Bartosz Szeliga, a dwie minuty potem wynik na 3:0 ustalił Kamil Kargulewicz.

Były zawodnik Siarki dobrze odnalazł się w polu karnym przeciwnika - najpierw w słupek trafił Oskar Paprzycki, a Kargulewicz dobił piłkę od bramki. Już wcześniej mógł on wpisać się na listę strzelców - w pierwszych minutach meczu znalazł się w bardzo dobrej sytuacji po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, jednak wówczas zawodnik urodzony w Staszowie nie trafił w światło bramki.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0