Gorzyce. Policjanci zatrzymali kierowcę bmw z Dwikóz, który...

    Gorzyce. Policjanci zatrzymali kierowcę bmw z Dwikóz, który ciągnął samochodem… wóz (WIDEO)

    Marcin Radzimowski

    Echo Dnia Podkarpackie

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Podkarpackie

    Pomysłowość Polaków nie zna granic i w tej kwestii mieszkańcy naszego regionu nie pozostają w tyle. Dowodzi tego niedzielne wydarzenie w Gorzycach (powiat tarnobrzeski), zarejestrowane przez jednego z kierowców. To nagranie, którego autora niestety nie znamy, już jest lokalnym hitem w mediach społecznościowych. Zobacz!
    Gorzyce. Policjanci zatrzymali kierowcę bmw z Dwikóz, który ciągnął samochodem… wóz (WIDEO)


    Z tak nietypową kontrolą drogową policjanci tarnobrzeskiej drogówki jeszcze nigdy nie mieli do czynienia. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego pełniąc służbę nieoznakowanym bmw na terenie gminy Gorzyce, około godziny 10 zatrzymali do kontroli jadącego droga krajową numer 77 w kierunku Sandomierza kierowcę innego bmw. Powodem nie był tym razem ani brak oświetlenia, ani niepewny styl jazdy.

    - Policjanci zauważyli, że do haka z tyłu bmw podczepiony jest dwuosiowy wóz rolniczy. Oczywiście zatrzymali kierowcę bmw do kontroli - informuje sierżant sztabowy Eligiusz Skuza z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.
    Samochodem kierował mieszkaniec gminy Dwikozy (powiat sandomierski), który jechał do domu. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym, policjanci uniemożliwili mu dalsza jazdę tym nietypowym składem - wóz musiał odczepić i pozostawić przy drodze w bezpiecznym dla innych kierowców miejscu.

    Prowadzoną kontrolę drogową zdołał zarejestrować jeden z kierowców, który umieścił nagranie w sieci - tym sposobem dotarło ono również do nas.    POLECAMY RÓWNIEŻ:    Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia


    Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy    10 najdłuższych małżeństw w świecie show-biznesu    Wille i pałace najbogatszych Polaków. Zobacz, jak mieszkają    Te kraje omijaj szerokim łukiem! Zobacz ranking    Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?
    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Podkarpackim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (24)

    Dodaj komentarz
    Wszystkie komentarze (24) forum.echodnia.eu

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Wideo

    Galerie zdjęć

    Studniówki

    Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

    Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

    Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

    Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]