Gra grupa czwarta trzeciej ligi. 02-03.06.2021. Zobacz wyniki i tabelę

dor, dw
Damian Wiśniewski
W dniach 02-03.06.2021 gra grupa czwarta piłkarskiej trzeciej ligi. Sprawdź wyniki i tabelę.

02.06 (środa):

Cracovia II - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Jarzynka 45, Marcin Budziński 69

Jutrzenka Giebułtów - Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:1)
Bramka:
Gabriel Skrzypek 20.
Żółte kartki: Bierzało, Janeczko,
Siarka: Kowal - Bierzało, Józefiak, Duda - Kowalik, Bieniarz (70. Szołtys), Rogala (60. Krempa), Sulkowski (60. Zmarzlik) - Skrzypek, Bałdyga (85. Paczocha), Janeczko.

Korona II Kielce - Lewart Lubartów 1:0 (0:0)
Bramka: Miłosz Strzeboński 88 z karnego.
W rozegranym w środę trzecioligowym meczu Korona II Kielce wygrała z Lewartem Lubartów 1:0. Zwycięską bramkę z rzutu karnego zdobył w 88 minucie Miłosz Strzeboński. Jedenastkę wywalczył Artur Piróg.
W 25 minucie na boisku doszło do przepychanek między zawodnikami obu drużyn. W konsekwencji żółtą kartkę otrzymał Szymon Czerwiak, obrońca Korony, a czerwoną Konrad Szczotka i od 25 minuty goście grali w dziesiątkę.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - KS Wiązownica 0:1 (0:1
Bramka:
Grzegorz Janiczak 41.
Żółte kartki: Partyka, Persona - Arkadiusz Kasia, Janiczak, Rop, Gliniak.
KSZO 1929: Lipiec - Zając, Mężyk, Pawlik (64. Zalewski), Zaklika (74. Chrzanowski), Partyka (58. Bayramov), Nowak (58. Szymański), Głaz, Persona, Paluch (58. Smuczynski), Stanisławski
Trener Tadeusz Krawiec
KS Wiązownica: Cynar - Bentkowski, Arkadiusz Kasia, Kumor, Rop (90+1. Lorenc), Gliniak, Staszczak, Kmiotek, Wydra (64. Róg), Michalik (67. Gil), Janiczak
Trener Mariusz Sawa.
Sędziował Artur Dudek (Kraków)

Avia Świdnik - ŁKS Probudex Łagów 5:1 (2:1)
Bramki: Wojciech Białek 13, 27 z karnego, Rafał Kursa 48, Mateusz Kompanicki 55, 60 - Patryk Wilk 40.
ŁKS Probudex: Banach 2 - Styczyński 2, Ślefarski 2, Wilk 3, Krzeszowski 2 - Kolasa 2 (62. Biesiada 1), Szałas 2, Gierczak 2 (57. Rogoziński 1), Mydlarz 5 - Baran 2 (57. Grzela 1), Szymański 2 (80. Szady nie klas.).
- Słaby mecz w naszym wykonaniu, popełniliśmy masę błędów, nie przystoi tak grać - powiedział Ireneusz Pietrzykowski, trener zespołu z Łagowa. ŁKS Probudex zagrał osłabiony, z powodu kontuzji zabrakło Imieli i Amarildo, a za żółte kartki pauzował Rogala.

Hetman Zamość - Wisłoka Dębica 2:5 (1:1)
Bramki: Kacper Nastałek 22, Kamil Rębisz 86 (samobójcza) - Jan Kozłowski 5, Dawid Sojda 55, Dariusz Kamiński 57, Sebastian Fedan 70 z karnego, Damian Lubera 87.

Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Sandomierz 2:0 (1:0)
Bramki:
samobójcza 30, Eryk Galara 58.
Wisła: Jurewicz – Kajpust, Sudy (68. Wiśniewski), Serek, Pieniążek - Stańczyk, Taranek, Chmielowiec, Siedlecki (77. Nikołaj), Antochów (62. Klockowski) - Matuszewski (62. Charszla).

Chełmianka - Podhale 4:1 (3:0)
Bramki:
Dawid Skoczylas 22, 38, Jakub Bednara 31, Michał Grądz 85 - Patryk Serafin 55.

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa 0:0
Żółte kartki:
Lis, Ochał, Purcha - Wojtak.
Stal: Wietecha – Waszkiewicz, Hudzik, Pietrzyk (46. Zięba), Mistrzyk, Drobot (85. Płonka), Wojtak (73. Stępniowski), Stelmach, Jopek, Wiktoruk, Grabarz (55. Piechniak).
Sokół: Zając - Grasza, Drelich, Kapuściński, Lis - Majda (80, Jędryas), Ochał, Więcek (60. Mazurek) - Purcha, Hass (75. Oziębło), King (80. Wójcik).