Gra świętokrzyska piłkarska trzecia liga (8-9.05.2021). Sprawdź wyniki i tabelę

dor
Archiwum
Gra świętokrzyska piłkarska trzecia liga (8-9.05.2021). Sprawdź wyniki i tabelę.

Chełmianka Chełm - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (1:0)
Bramki:
Michał Budzyński 38, Paweł Myśliwiecki 61.
Żółte kartki: Budzyński, Prytuliak - Zaklika, Smuczyński, Głaz.
Chełmianka: Ciołek - Brzozowski, Mazurek, Budzyński, Wołos, - Grądz (88. Sąsiadek), Bednara (69. Kanarek), Brzyski, Prytuliak (83. Giletycz) - Myśliwiecki, Bonin
KSZO: Lipiec 6 - Mężyk 5, Zając 5 (65. Paluch 3), Pawlik 4 (65. Smuczyński 3), M. Kaczmarek 4 (65. Szydłowski 3) - Partyka 5, Zaklika 5 (P. Kaczmarek 78), Nowak 4, Głaz 4 (65. Majewski 3), Bayramov 5 - Stanisławski 5.

RELACJA Z MECZU TUTAJ.

Korona II Kielce – Jutrzenka Giebułtów 2:2 (2:0)
Bramki: Piotr Lisowski 3 z karnego, Artur Piróg 16 – Mateusz Kubiak 88, Dominik Zawadzki 90+1 z wolnego.
Korona II: Zapytowski 4 – Więckowski 4 (46 R. Turek 4), Michał Dziubek 5, Seweryś 5, Bujak 5 – Michał Zawadzki 5 (58 Prętnik nie klas.), P. Lisowski 6 (89 Jopkiewicz nie klas.), Petrović 5 – J. Rybus 4, Piróg 5 (58 Konstantyn 4), Bielka 4 (66 Kordas 3).
Jutrzenka: Maciejowski – Serafin (46 Ceglarz), M. Jeż (46 Iwanicki), Kowalski (65 Kozicki), Litewka – Zeszczuk (46 Kubiak), B. Jeż (46 Silczuk), Śląski, Kaczor, Majcherczyk – D. Zawadzki.
Żółte kartki: Petrović, Bujak – D. Zawadzki, Ślaski.
Sędziował: Piotr Kawiński (Chełm).

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola 0:3 (0:0)
Bramki: Bartosz Wiktoruk 47, Piotr Mroziński 50, Adam Waszkiewicz 52 z karnego.

ŁKS Probudex Łagów - Sokół Sieniawa 0:1 (0:0)
Bramka: Paweł Oziębło 63.
ŁKS Probudex: Banach 4 - Rogala 4, Ślefarski 4, Krzeszowski 4, Rogoziński 4 Ż (64. Mójta 2) - Szałas 4, Biesiada 4 (64. Borowiak 2), Mydlarz 4, Baran 4 (64. Kapsa 2), Imiela 4 (81. Gierczak nie klas.) - Szymański 4.
Piłkarze ŁKS Probudex przegrali z wiceliderem. Jedyną bramkę zdobył w 63 minucie Paweł Oziębło.
- Mecz w pierwszej połowie był wyrównany, bez dogodnych sytuacji bramkowych z jednej i drugiej strony. Takie 45 minut na 0:0. W drugiej połowie przeciwnik wyżej nas zaatakował, grał bliżej naszego pola karnego i strzelił gola, jak się później okazało zwycięskiego. My w końcówce próbowaliśmy odwrócić losy spotkania, ale się nie udało. Dwie niezłe okazje miał Borowiak, jedną Szymański. ale nie trafili w bramkę - podsumował niedzielne spotkanie trener Ireneusz Pietrzykowski z ŁKS Probudex Łagów.

Cracovia II Kraków - KS Wiązownica 4:1 (1:0)
Bramki: Michał Wiśniewski 9, Tomas Vestenicky 53, Patryk Zaucha 70, 73 - Arkadiusz Staszczak 69.

Lewart Lubartów - Avia Świdnik 2:3 (2:0)
Bramki:
Marcin Świech 12, Joe Dearman 34 - Piotr Darmochwał 54, Mateusz Kompanicki 64, Bartłomiej Poleszak 76

Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska 1:0 (0:0)
Bramka:
Damian Łanucha 62

Hetman Zamość - Wólczanka Wólka Pełkińska 3:3 (3:1)
Bramki:
Mikołaj Grzęda 6, Przemysław Chyrchała 22, 28 - Kamil Matofij 23, Krystian Wrona 90, 90

Podhale Nowy Targ - Wisła Puławy 1:1 (1:0)
Bramki:
Patryk Serafin 40 - Przemysław Skałecki 63

Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski 0:3 (0:2)

21. Hetman Zamość 31 7 1–110
1. miejsce - awans, 16.-21. miejsce - spadek.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: