IKS Jezioro Tarnobrzeg z medalami Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

Damian Wiśniewski
źródło: internet / facebook
Na początku grudnia w śląskiej Wiśle odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Na starcie stanęli między innymi zawodnicy IKS Jezioro Tarnobrzeg, którzy zdołali zdobyć kilka medali.

W zawodach brały udział kobiety w klasie 6-10 oraz mężczyźni w klasach 2-5; 6-7; 8; 9; 10; 11.

Wśród reprezentantów IKS Jezioro Tarnobrzeg złote medale zdobył duet Maciej Nalepka / Krzysztof Żyłka w klasie 2-5, w której pokonali wszystkich przeciwników. Startowała w niej również para Janusz Chamot / Piotr Sokalski – oni zajęli miejsce piąte.

W klasie 9. tarnobrzeżanie zdobyli srebrny medal, a stał się on zdobyczą duetu Mariusz Matejek /Paweł Mazuryk, który w finale przegrał 0:2 z reprezentantami KS Bronowianki Kraków.

Antoni Biedziuk oraz Paweł Włodyka zajęli trzecie miejsce w klasie 10. W półfinale ulegli oni późniejszym mistrzom, drużynie Start Zielona Góra.