Kibicowałeś na meczu Młodzieżowej Ligi Mistrzów UEFA Ruch Lwów - Inter Mediolan? Poszukaj siebie na zdjęciach [FOTO]

Marcin Radzimowski
Kilkuset kibiców w mroźne środowe popołudnie obejrzało mecz Ruchu Lwów z Interem Mediolan. Pośród nich byli też Włosi i Ukraińcy Marcin Radzimowski
Kilkaset osób w środę 8 lutego na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli obejrzało mecz 1/16 finału Młodzieżowej Ligi Mistrzów UEFA Ruch Lwów U19 - Inter Mediolan U19. Na trybunach zasiedli też kibice z Ukrainy i Włoch!

Kibice na meczu Ruch Lwów - Inter Mediolan

Mecz zakończył się zwycięstwem Ruchu Lwów, który w rzutach karnych pokonał 4:3 Inter Mediolan. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1 po golach zdobytych przez Serhiya Panchenkę w 30 minucie i Francesco Pio Esposito w 52 minucie.

W środowe popołudnie na trybunie głównej stadionu Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli zasiadło kilkuset widzów, pośród których było kilkunastu fanów z Ukrainy i tyluż z Włoch. Zwłaszcza Włosi żywiołowo dopingowali swoich piłkarzy, ale na niewiele się to zdało. Fani Interu mogli się czuć w Stalowej Woli jak w domu, bowiem od ponad dwóch lat kibice Stali Stalowa Wola i fani legendarnego włoskiego klubu mają zgodę.

Liga Młodzieżowa UEFA to międzynarodowe, europejskie, klubowe rozgrywki piłkarskie, utworzone z inicjatywy UEFA w 2012 dla wszystkich drużyn młodzieżowych klubów, które zakwalifikowały się do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dotychczasowe finały rozgrywek odbywały się w szwajcarskim Nyon. Zwycięstwo zdobywały drużyny: FC Barcelona, Chelsea Londyn, Real Madryt, FC Porto oraz Red Bull Salzburg.