CK
Marek Dybaś
Dwa pierwsze mecze tego sezonu Jeziorak wygrał, za to w sobotę nie poradził sobie w Sokolnikach. Bohaterem pojedynku Stal - Francesco był zawodnik gospodarzy, Patryk Wąs - autor hat tricka.

O dużym pechu może mówić piłkarz z Jelnej, Bartłomiej Miazga. Już w 3. min doznał na tyle poważnej kontuzji, że na stadion przyjechała karetka. Mecz Pogoń - Transdźwig z powodu potężnej ulewy przerwano na ok. 25 minut.

Stal Nowa Dęba - Francesco Jelna 3:0 (0:0)
Bramki:
Wąs 48, 56, 85.

Stal: Olech - Więcław, Milanowski, Ciach ż, Zaskalski, Kotrych, Serafin, Florys (70 Rębisz), Nowak (87 Dudek), Wąs (86 Urbaniak), Adamczyk (78 Olejarz). Trener Andrzej Majdański.

Francesco: Wiatr - Kozłowski, Wośko, Krzemiński, Król (52 Półćwiartek), Golik, B. Miazga (3 Baran), Leja, Padowski, D. Miazga (57 Chmura), Zygmunt. Trener Dariusz Lipiński.

Sędziował Toś (Stalowa Wola). Widzów 100.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Sokolniki - Chwałowice 2:1 (0:1)
Michalski 63, 70 - Koczwara 30;

Zdziary - Siarka II 3:1 (1:0) Wojtas 20, Pchełka 72, Cichoń 78 - Gessner;

Podlesianka Kamień - Łowisko 1:2 (0:1) Dominik Story 78 - Iwanicki 43-wolny, Delekta 79;

Pysznica - Sokół Kamień 1:2 (1:1) Tofil - Sarzyński, Rychel;

Brzyska Wola - Wola Zarczycka 1:1 (1:1) Wrona - Sobota 15-wolny;

Leżajsk - Stale 4:1 (3:0) Stefan 43, 87, Pigan 4, Karwacki 36 - Durda 49;

Grębów - Jastkowice 2:1 (1:1) Laskowski 30, 71 - Słowik 40;

Lipa - Gorzyce 0:2 (0:1) Szymanek dwie.

Pauza: Nowa Sarzyna.