Klasa OAB Stalowa Wola. Siedem goli Tomasza Wolana! Okazały Transdźwig Stale

gl, kk, mawa
Tomasz Wolan razy siedem! Tyle goli zdobył 35-letni były napastnik Siarki Tarnobrzeg, Czarnych Połaniec, JKS-u Jarosław czy Concordii Piotrków Trybunalski w meczu B-klasowych Jadachów z rezerwami Serbinowa. Jego ekipa odniosła jedną z najwyższych wygranych w historii klubu.

Klasa O Stalowa Wola

Zawodnicy Ździar już do przerwy strzelili trzy gole i ustalili rezultat, kontrolując go do ostatniej minuty. Okazałe zwycięstwo odniósł Transdźwig Stale, który nie dał szans Brzyskiej Woli, aplikując jej pięć trafień. Stal Nowa Dęba musiała odrabiać straty, ale uczyniła to z nawiązką i sięgnęła po wygraną.

• Ździary - Rzeczyca Długa 3:0 (3:0) Cupak 20, 24, Wojtas 36;
  • Brzyska Wola - Stale 2:5 (1:3) Hacia 4, Wrona 89 - Dziuba 21, Misiak 23, Stąporski 34, 90+1, Kabata 53;
  • Nowa Dęba - Łowisko 4:3 (0:2) Wilk 53, Anes 57, Paco 59, Nowak 63 - Hanula 5, Delekta 25, Kobylarz 77;
  • Wola Zarczycka - Leżajsk 2:0 (0:0) Sypek 55, Zagaja 62;
  • Kłyżów - Nisko 1:5 (1:3) dla gości: Juda trzy, Dziopak, Tabaka-karny;
  • Nowa Sarzyna - Tarnobrzeg II 3:2 (1:0) dla gospodarzy: Sarzyński 4, Łuczak 78, Madej 90;
  • Pysznica - Stalowa Wola II 1:2 (0:0) dla gospodarzy: Błażewicz 49-karny.
  • Pauza: Gorzyce.

Klasa A1 Stalowa Wola

Jeziorak Chwałowice dopisał na swoje konto kolejne 3 punkty, tym razem pewnie pokonał Czarnych Lipa 4:1. Drugą porażkę w sezonie zanotował Słowianin Grębów, przegrał u siebie z Dąbrowicą 2:0. Ciekawie było we Wrzawach, gdzie miejscowy San podejmował LZS Wolę Rzeczycką, spotkanie zakończyło się remisem 4:4.

Klasa A2 Stalowa Wola

Zawodnicy Retmana rozgromili na wyjeździe Łętownię. Już w pierwszej połowie goście mogli prowadzić przynajmniej trzema golami, ale do sieci wpadła tylko jedna piłka, kiedy Tyczyński wykorzystał niepewną interwencję bramkarza gospodarzy. Po zmianie stron piłkarze z Ulanowa byli już bardziej skuteczni.

Klasa B1 Stalowa Wola

Jeszcze bardziej efektownie niż Jadachy wygrał Płomień Trześń, ale w tym przypadku łupem bramkowym podzieliło się aż dziewięciu graczy. Kolejne, już siódme z rzędu zwycięstwo, odniósł KS Żupawa. Dawid Walski, podobnie jak najskuteczniejszy strzelec ligi Adrian Duma, strzelił gola w piątym meczu z rzędu.

Klasa B2 Stalowa Wola

Grad goli w Rudniku nad Sanem. Orły pokonały Zarzecze, a większość bramek padła dopiero w końcowych 30 minutach. W innym meczu Zbydniów przegrał z Turbią. Efektowne zwycięstwo ekipy ze Stalowej Woli.

Klasa B3 Stalowa Wola

Tym razem piłkarze Górnovii nie musieli nawet zdobywać bramek by sięgnąć po 3 punkty. W sobotę ich przeciwnicy nie dotarli na mecz i sędzia odgwizdał walkower.

- Wiedzieliśmy wcześniej, że może się zdarzyć taka sytuacja, lecz mimo wszystko wyszliśmy na rozgrzewkę i liczyliśmy na rozegranie spotkania – mówili po przyznaniu walkowera zawodnicy z Górna.

Ceramika 2 tygodnie temu zaakceptowała zmianę dnia rozgrywania meczu - z niedzieli na sobotę.

• Przychojec – Brzóza Królewska 4:1 Świeżawski 23, Plichta 30, Proń 67, 90 - karny 60;
  • Kuryłówka – Wólka Grodziska 0:0;
  • Hucisko – Giedlarowa 2:3;
  • Kopki – Sarzyna 0:1;
  • Wierzawice – Majdan Łętowski 3:0;
  • Górno – Harasiuki 3:0 wo (goście nie dojechali);
  • Wola Zarczycka II – Tarnogóra 5:3 (2:1) dla gości: Bednarz, Smoła, Maczuga.