Kolejny przegrany mecz pierwszoligowych koszykarzy Siarki Tarnobrzeg

Grzegorz Sieradz
Koszykarze Siarki Tarnobrzeg (z piłką Piotr Niedźwiedzki) przegrywają mecz za meczem, zawodząc pod każdym względem Grzegorz Lipiec
Kolejny raz w tym sezonie zawiedli pierwszoligowi koszykarze Siarki Tarnobrzeg, którzy w derbach Podkarpacia przegrali z Sokołem Łańcut 81:85.

Wynik nie jest najgorszy, ale prawda jest taka, że łańcucianie wygrali to spotkanie bez większego problemu. Nasz zespół skompromitował się w drugiej kwarcie, którą po wygraniu pierwszej ćwiartki przegrał różnicą aż 20 punktów. Kolejny raz trzeba sobie powiedzieć prawdę, że spora grupa zawodników występujących w naszej drużynie nie prezentuje poziomu pozwalającego na występy w rozgrywkach pierwszej ligi. Taka jest brutalna prawda.

Kilka szczęśliwie, a nawet przypadkowo wygranych meczów sprawiło zamazanie fatalnej postawy naszej drużyny. Siarkowcy przegrywają mecz za meczem, ale dziwnym zbiegiem okoliczności nie spadają w tabeli. Mimo serii porażek nasza drużyna cały czas plasuje się na ósmym miejscu w pierwszoligowej tabeli. Jest jednak w niej tak ciasno, że teraz każdy ewentualnie przegrany mecz może sprawić spadek nie o jedną, ale o dwie lokaty. - Wierzę, że nasi koszykarze przerwą tę niemoc i nareszcie wygrają jakiś mecz.
Gramy pechowo, ale nie wszystko da się usprawiedliwić pechem. Na pewno nie przystoi naszej ekipie przegrywanie kwarty różnicą 20 punktów. Nie ma się co jednak załamywać tylko trzeba jak najszybciej wygrać mecz i poprawić swoją sytuację w tabeli - stwierdził prezes tarnobrzeskiego klubu Zbigniew Pyszniak.

Przed naszym zespołem sobotni mecz z drużyną wrocławskiego Śląska i w błędzie będzie ten, kto pomyśli, że nasz zespół wygra sobotnie spotkanie bez większych problemów.