Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Trzy medale zdobyli juniorzy młodsi Stali Nowa Dęba podczas...

Lekkoatletyka. Trzy medale mistrzostw Polski Juniorów Młodszych dla Stali Nowa Dęba (ZDJĘCIA)

Trzy medale mistrzostw Polski Juniorów Młodszych dla Stali Nowa Dęba (ZDJĘCIA)

Trzy medale zdobyli juniorzy młodsi Stali Nowa Dęba podczas niedawnych mistrzostwo Polski we Włocławku.

Po złoto w chodzie na 10 kilometrów sięgnął Kacper Gołąbek, który wpadł na metę z czasem 49.50,22.

Srebrny medal w biegu na 400 metrów zdobyła Agata Puzio, która czasem 55,55 pobiła swój rekord życiowy.

Po brąz sięgnęła sztafeta 4x400 metrów pań w składzie: Natalia Antkiewcz, Beata Kupiszewska, Victoria Puk i Agata Puzio - ich czas to 3:59,12.

Czwarte miejsce zajął Kacper Łuc w chodzie na 10 kilometrów. Jego czas to 50:11, co jest dla niego rekordem życiowym. Do podium zabrakło mu dwóch sekund.

W klasyfikacji medalowej MKS Stal zajął dziesiąte miejsce miejsce po zdobyciu 30 punktów.

Jest to bardzo duży sukces zawodników oraz trenerów Dariusza Żaka i Juliana Zięby. Głównym sponsorem klubu MKS - STAL jest Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba. Dziękujemy również firmie Helionet (p. Konrad Wesołowski i p. Andrzej Puzio) oraz p. Janowi Mokrzyckiemu - napisał Julian Zięba na swoim profilu na portalu facebook.com.