Piotr Szymański
Asysta Piotra Zielińskiego w meczu z Sampdorią Genua
Asysta Piotra Zielińskiego w meczu z Sampdorią Genua Twitter SSC Napoli
Liga włoska. Piotr Zieliński zanotował kolejną asystę w tym sezonie. Pomocnik SSC Napoli obsłużył idealnym podaniem Fabiana Ruiza w wygranym meczu z Sampdorią Genua (2:0). Zobacz asystę "Ziela"!

Asysta Piotra Zielińskiego w meczu Sampdorią (11.04.2021)

Piotr Zieliński zanotował 7. asystę w obecnym sezonie ligi włoskiej. Pomocnik Napoli w 35. minucie obsłużył idealnym podaniem z pierwszej piłki Fabiana Ruiza, który strzałem sprzed pola karnego otworzył wynik z Sampdorią Genua (2:0). "Zielu" spędził na boisku 74. minuty, a całe spotkanie po stronie gospodarzy rozegrał na prawej obronie Bartosz Bereszyński.

W tabeli Serie A Napoli jest na 4. miejscu, które gwarantuje awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Natomiast Sampdoria zajmuje bezpieczne, 10. miejsce w środku stawki.

Zobacz asystę Piotr Zielińskiego z Sampdorią:

Sampdoria Genua - SSC Napoli 0:2 (0:1)

Bramki:
0:1 - Fabian Ruiz 35'
0:2 - Victor Osimhen 87'

Więcej o LIDZE WŁOSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

Kiedyś grali w europejskich pucharach, reprezentacji albo przynajmniej w ekstraklasie. Dziś z różnych przyczyn wybrali grę w niższych ligach. Oto najbardziej znani piłkarze, którzy kopią w niższych ligach.