Mundial 2018. SKRÓT MECZU: Francja - Belgia 1:0 [BRAMKA, WYNIK]

etc
Mundial 2018: Francja - Belgia BRAMKI, WYNIK. Drużyna Didiera Deschampsa jako pierwsza uzyskała prawo gry w wielkim finale. W Sankt Petersburgu okazała się lepsza od Belgii, wygrywając dzięki trafieniu Samuela Umtitiego. Obrońca najlepiej odnalazł się w szesnastce po stałym fragmencie. Francja Belgia zobacz skrót!

SKRÓT MECZU: Francja - Belgia BRAMKA, WYNIK. Atak na „Trójkolorowych”
W pierwszej połowie częściej przy piłce była Belgia, a to głównie za sprawą Edena Hazarda, bez którego uczestnictwa nie odbyła się chyba żadna ważna akcja. Pomocnik na co dzień występujący w Chelsea Londyn mógł wyprowadzić drużynę na prowadzenie. Doskonale zachował się jednak Raphael Varane, odbijają głową nad poprzeczkę.

Mundial. 2018. Francja – Belgia: niesamowity Lloris. Co za interwencja!

Francuzi mieli dużo pracy z Hazardem, jak i Romelu Lukaku. Napracować się musiał zwłaszcza Benjamin Pavard, po którego stronie Belgowie starali się budować przewagę. Najlepszą okazję stworzyli sobie jednak po kornerze, gdy z półobrotu kopnął Toby Alderweireld. Tylko wspaniała interwencja Hugo Llorisa uratowała Francję przed utratą bramki.

Przed zmianą stron Francja również potrafiła przyspieszyć. O sekundy od wygrania pojedynku jeden na jeden z bramkarzem był Kylian Mbappe, który otrzymał prostopadłą piłkę. Swoją okazję na gola miał jeszcze Pavard, ale na posterunku znalazł się Thibaut Courtois. Belg zdecydował się wówczas na interwencję nogami.

Mundial. 2018. Francja – Belgia: Courtois przebił Llorisa! Fantastyczna obrona!

SKRÓT MECZU: Francja – Belgia BRAMKA, WYNIK. Umtiti wyprzedził Fellainiego
Na pierwszego gola nie musieliśmy długo czekać. Francja objęła prowadzenie krótko po zmianie stron. W 51 minucie rodaków uszczęśliwił Samuel Umtiti. Stoper z FC Barcelony przeskoczył w polu bramkowym Morouane Fellainiego, a następnie głową skierował piłkę do siatki. Asystował mu Antoine Griezmann.

Mundial. 2018. Francja – Belgia 1:0. Gol Umtitiego

Skrót meczu: Francja - Belgia BRAMKA, WIDEO
Mundial 2018: 1/2 finału, Francja – Belgia (skrót meczu)

MŚ 2018 w GOL24

Materiał oryginalny: Mundial 2018. SKRÓT MECZU: Francja - Belgia 1:0 [BRAMKA, WYNIK] - Gol24