OAB Stalowa Wola. Wygrana Herosów Krzaki-Słomiana [WYNIKI]

Zespół Herosów Krzaki-Słomiana cieszył się z kompletu punktów
Zespół Herosów Krzaki-Słomiana cieszył się z kompletu punktów Damian Kuziora
W weekend o kolejne punkty walczyli piłkarze w klasach OAB Stalowa Wola.

Klasa O

Drugi raz z rzędu „spotkanie kolejki” przegrali zawodnicy Unii Nowej Sarzyny którzy tym razem na własnym terenie ulegli Stali Gorzyce. Bohaterem spotkania okazał się Grzegorz Szymanek strzelec dwóch bramek w meczu. Ciekawy przebieg miało spotkanie w Ździarach, gdzie miejscowy LKS dwukrotnie wychodził na prowadzenie lecz ostateczny „cios” należał do gości, którzy ustanowili wynik spotkania w 86 minucie. Trzeci raz z rzędu wygrała Pogoń Leżajsk, która „cierpiała” w Brzyskiej Woli do ostatniej minuty ale ostatecznie wywozi komplet punktów.

LKS Zdziary – San Kłyzów 2:2 (2:1)

Bramki: Sobiło 35, 44 – Pięta 45, Madej 86.

LKS: Płoskoń – Startek, Siudak,Słowik zz czw 65, Sałek z – Lebioda (75 Bąk), Cichoń, Cupak, Sobiło – R.Wojtas ( 76 P.Wojtas), Gruszczyk (56 Kochowski).

San: Stój – D.Cichoń z, Rainer (46 Ł.Cichoń), Kata, M.Siek (43 Kornecki) – Kata, Madej, Mroczek, Pięta – Kryń (84 J.Siek), Białas.

Sędziował: Tutka.

Pozostałe wyniki:
Unia Nowa Sarzyna – Stal Gorzyce 0:2 (0:2) Szymanek 4, 18

Stal Nowa Dęba – Rzeczyca Długa 2:0 (1:0) Gorzelny 24, Anes 75 dla gospodarzy

Transdźwig Stale - Stal II Stalowa Wola 2:1 (1:1) Stąporski, Franus dla gospodarzy

Olimpia Pysznica – Sokół Nisko 2:2 dla gości Marut, Młynarski

ŁKS Łowisko – Siarka II Tarnobrzeg 2:2 (1:0) Kobylarz 27, 49 dla gospodarzy

Brzyska Wola – Pogoń Leżajsk 0:1 (0:0) Bosak 69

Pauza Wola Zarzycka.

Klasa A1

Jeziorak Chwałowice przerwał serię trzech meczów bez zwycięstwa w najlepszy możliwy sposób, rozbili Wielowieś 10:1, tym samy tracą zaledwie 1 punkt do lidera z Zakrzowa. Grębów podzielił się punktami z liderem z Zakrzowa . Czarni Lipa, którzy do tej pory mają fatalny bilans wysoko pokonali drużynę Strzelca Dąbrowicy 4:1 i przeskoczyli w ligowej stawce Wielowieś.

WYNIKI:
Wola Rzeczycka – Skowierzyn 2:2 (1:0) Chamot 12, Stańkowski 55 – Kawęcki 49, Wolak 57;

Chwałowice – Wielowieś 10:1 (3:1) Mateusz Kurkiewicz trzy, Marcin Kurkiewicz dwie, Środek dwie, Skwara dwie, Olszewski – Suszek(samobójcza);

Serbinów – Jastkowice 0:2 (0:1) Partyka 10, Smalisz 80; Lipa – Dąbrowica 4:1;

Wrzawy – Kopcie 2:2;

Grębów – Zakrzów 1:1;

Żabno – Skopanie 1:5 (0:4) bramki dla gości zdobyli: Szymczyk 4, samobójcza 25, Lis 33, Kubisztal 42, Kubiak 49

Klasa A2

Wyniki, które w ostatnich kolejkach zalicza Podlesianka Kamień jasno pokazują, że mecze rozgrywane na własnym boisku wcale nie muszą być handicapem. Biało-zieloni, grający w tym sezonie mocno w kratkę, w ostatnich spotkaniach na swoim terenie wysoko przegrywali (2:5 z Retmanem Ulanów i 1:5 z Wólką Tanewską), a z kolei w sobotę zaliczyli trzecią wygraną z rzędu na wyjeździe. Tym razem pokonali jedną bramką San Rozwadów. Goście niemal przez cały mecz kontrolowali grę, a dwa gole zdobyte przez Mateusza Sudoła ustawiły spotkanie. W innym pojedynku piłkarze Rotundy Krzeszów rozprawili się LZS-em Podwolina, choć wcale nie mieli łatwo - po bramce Grzegorza Stelmacha na 1:0 musieli odrabiać straty. Szybko zdołali jednak odpowiedzieć, strzelili trzy bramki i sięgnęli tym samym po czwarte zwycięstwo w rozgrywkach.

WYNIKI:
Rozwadów – Kamień 1:2 (0:1) Cesnyka 80 – Sudoł 30, 53;

Podwolina – Krzeszów 1:3 (0:0) Stelmach 61 – Winogrodzki 65, Fąfara 75, Szast 90-karny;

Łukowa – Stare Miasto 0:3;

Hucisko – Jelna 2:0 (1:0) Loryś 11, Płachciak 80;

Łętownia – Jeżowe 1:1 (0:1) karny 60 - Szewc 36;

Ulanów – Sójkowa 5:1 (2:0);

Wólka Tanewska – Jarocin 2:1 (0:1) Pieróg 53, Bajek 70 – Kokoszka (sam.) 31.

Klasa B1

Kolejarz Knapy i LZS Krzątka urządziły sobie prawdziwe strzeleckie treningi i to w meczach wyjazdowych. Ci pierwsi pokonali rezerwy Wspólnoty Serbinów aż 7:0, a drudzy w Woli Baranowskiej zdobyli 9 goli! Liderzy wygrywali tym razem bardzo skromnie, ale zarówno zespół z Jadachów jak i Żupawy mają kolejne trzy punkty na swoim koncie.

WYNIKI:
Wydrza – Cygany 0:2 Skowroński dwie;

Wspólnota II Serbinów – Knapy 0:7 Bogdan cztery, Sabo, Ciejka, Blicharz;

Wola Baranowska – Krzątka 1:9 dla gości Adamczyk trzy, Pawłowski trzy, Paduch, samobójcze dwie;

Żupawa – Ocice 1:0;

Trześń – Tarnowska Wola 1:3 (1:2) dla gospodarzy Bożek;

Chmielów – Jadachy 0:1.

Pauza Sobów.

Klasa B2

Zespół z Rudnika nad Sanem stara się nie tracić dystansu do lidera i pewnie wygrał w Zbydniowie. Trochę niespodziewanej porażki u siebie z Herosami doznał zespół z Kotowej Woli. Do tej pory to zespół gospodarzy jest wyżej notowany w tabeli. W pojedynku zespołów z dolnych rejonów tabeli Kurzyna skromnie pokonała Gliniankę.

Klasa B3

Kolejny raz bardzo dobrze zaprezentował się zespół z Sarzyny. Litości dla Majdanu Łętowskiego nie miał zespół Azalii Brzóza Królewska, który już do przerwy prowadził tam 3:0. Nie było niespodzianki w Przychojcu, gdzie miejscowa Jodła wysoko przegrała z Victorią Giedlarowa.

WYNIKI:
Górno – Biedaczów 4:0;

Przychojec – Giedlarowa 1:4 (1:2) dla gospodarzy Świeżawski 38-karny;

Kuryłówka – KS Sarzyna 0:6;

Wólka Grodziska – Harasiuki 1:3 dla gości Pieróg, Wójcik, Młynarski;

Majdan Łętowski – Brzóza Królewska 0:7 (0:3) Trestka 4, Stopyra 18 i 43, W. Wawrzaszek 50, Chamot 65, Ostrowski 73, Janowicz 77-karny;

Wierzawice – Tarnogóra 2:0 (1:0) Gęślak, Fereda;

Kopki – Hucisko 0:2.