Urodzona w Niemczech supermodelka zwróciła na siebie uwagę w swoimi pikantnymi strojami w Katarze, gdzie spotkała się z krytyką ze względu na surowe muzułmańskie prawo, zakazujące kobietom odsłaniania ciała. Knoll na nagonkę władz katarskich odpowiedziała, że nie obawia się zaaresztowania, a wręcz na nie oczekuje, żeby mogła jeszcze bardziej zamanifestowac swoją swobodę i niezaleźność. I na kolejny mecz Chorwatów ubrała się w jeszcze bardziej kusy strój.
Katarczycy robią zdjęcia seksownej Chorwatce
Katarczycy, nie chcąc wywoływać międzynarodowego skandalu, machnęli ręką na eksponowanie przez Ivanę ponętnych wdzięków i nawet sami zaczęli oglądać się za chorwacką pięknością, a także robić jej zdjęcia, jak to miało miejsce choćby podczas spotkania Chorwacji z Marokiem (0:0).
Katarski biznesmen, Mohammed Hassan Al-Jefairi próbował usprawiedliwiać swoich rodaków, ale nie było to zbyt przekonujące.
– Dla twojej informacji, oni nie robią jej zdjęć dlatego, że ją lubią, ale dlatego, że nie podoba im się sposób, w jaki jest ubrana. To jest sprzeczne z naszą kulturą i tradycjami. Każdy Katarczyk ci to powie. Potępić ją – zacytowała Al-Jefairiego „Marca”.
Chorwacka top modelka przed Japonią posiliła się sushi
Knoll nic sobie nie robiąc z połajanek gospodarzy, na kolejny występ swojej reprezentacji, tym raziem w 1/8 finału z Japonią, weszła na stadion Al Janoub w mini-mini spódnice. Wcześniej, dla zaostrzenia apetytu, posiliła się obowiązkowo japońską potrawą narodową – sushi.
Ciekawe, jaką kreację Ivana wymyśli na ćwierćfinał z Brazylią, w piątek, 9 grudnia?
Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
kup teraz

Cropp - Czerwona sukienka z bufiastymi rękawami - Bordowy
Krótka damska sukienka w kolorze czerwonym, uszyta…
kup teraz

Cropp - Sukienka midi w kwiaty - Czarny
Sukienka o długości midi, uszyta z wiskozy.krój li…
kup teraz

Cropp - Czarna sukienka - Czarny
Krótka czarna sukienka, uszyta z wzorzystej dziani…
kup teraz

Cropp - Różowa sukienka z marszczeniami - Różowy
Krótka sukienka o dopasowanym fasonie, uszyta z gł…
kup teraz

Cropp - Czarna minisukienka - Czarny
Krótka sukienka, uszyta z czarnej tkaniny zawieraj…
kup teraz

Cropp - Czarna sukienka z dzianiny mesh - Czarny
Krótka sukienka damska uszyta z elastycznej dziani…
Magazyn Gol24 - Tomasz Kłos / skrót 1