Piłkarz Siarki Tarnobrzeg Jacek Kuranty przez 25 minut grał ze złamaną ręką!!!

/PISZ/
Piłkarz Siarki Tarnobrzeg Jacek Kuranty przez 25 minut grał ze złamaną ręką!!! Piotr Szpak
Największym pechowcem środowego meczu drugiej ligi Siarki Tarnobrzeg z Pelikanem Łowicz był pomocnik Siarki Jacek Kuranty, który od 20 minuty grał ze złamaną ręką. Myślał, że ból przejdzie, dotrwał jednak tylko do przerwy, a później pozostało tylko pojechać do szpitala i wrócić po meczu z gipsowym opatrunkiem.

Kiedy mieszkający na co dzień w Ciszycy (województwo świętokrzyskie) piłkarz wróci ze szpitala z ręka w gipsie było już po meczu. Wtedy dowiedział się, że jego koledzy przegrali 0:1.

- Smutno mi z tego powodu, że nie mogłem im pomóc. W pierwszej połowie walczyłem z bólem, który potęgował się z każdą chwilą. Musiałem pojechać do szpitala. Prześwietlenie wykazało, że mam złamaną dłoń w okolicach kciuka - mówił smutnym głosem pomocnik tarnobrzeskiej drużyny.

Kibice na trybunach nawet nie zauważyli kiedy Kuranty złamał rękę. Co więcej, nie bardzo też wiedział o tym sam zawodnik.

- Tak dokładnie to nie wiem kiedy to się stało. Chyba przy takim starciu z rywalem, kiedy upadłem na murawę, faulu nawet nie było - tłumaczył nam sympatyczny zawodnik. Po wnikliwej analizie okazało się, że Kuranty doznał kontuzji w 20 minucie gry.

Drugim piłkarzem, który przedwcześnie zszedł w środę z boiska był inny pomocnik tarnobrzeskiego zespołu Jarosław Piątkowski. U niego także istniało podejrzenie złamania ręki. On także pojechał do szpitala, a kiedy Kuranty był już w kolegami z drużyny Piątkowskiemu robiono prześwietlenie. Na szczęście nie wykazało ono złamania, ale w ręku powstał krwiak. Kadrowa sytuacja tarnobrzeskiej drużyny z każdą kolejką staje się coraz trudniejsza. W meczu z Pelikanem z powodu kontuzji nie zagrało trzech piłkarzy: Jakub Kwieciński, Witold Jakubowski oraz Krzysztof Szpond.