Piłkarze Łęgu Stany zeszli z boiska. Wyniki grupy 2 stalowowolskiej klasy A

/PISZ/
Piłkarze Unii Skowierzyn zostali nowym liderem grupy 2 klasy A
Piłkarze Unii Skowierzyn zostali nowym liderem grupy 2 klasy A Marcin Radzimowski
Piłkarze Łęgu Stany na znak protestu przeciwko ich zdaniem tendencyjnemu sędziowaniu zeszli z boiska w 80 minucie meczu z Iskrą Sobów rozgrywanym w tarnobrzeskim Zwierzyńcu.

Wydarzenie miało miejsce przy stanie 1:1. Zdaniem obserwatorów spotkania dyktując rzut karny dla gospodarzy arbiter podjął jak najbardziej słuszną decyzję. W meczu na szczycie Unia Skowierzyn wygrała w Chwałowicach i została nowym liderem tabeli.

Kempus Kępie Zaleszańskie - Termopol Żabno 2:4 (0:0).
Marcin Mączka 75 z karnego, Żak 77 - Kawęcki 55, Budzio 57, 70, Jarosz 79.
Termopol: D. Krawiec (60 Bierut) - T. Krawiec, Dołgań, Puka (20 Oskroba), Chmielowiec - Jarosz (80 Kopeć), Paterek, Budziło, M. Pęzioł (55 P. Pęzioł) - Kawęcki, Rupart.
Kempus: Marcin Mączka - Cygan, Żak, Kata, Mateusz Mączka - Michał Mączka, R. Mączka, Brzeziński, Loch - Dul, Krasoń.

Strażak Przyszów - Sokół Sokolniki 2:3 (1:1), Żak 1 - Motyka 50 - Nowak 27, Kasak 63, 90, Jeziorak Chwałowice - Unia Skowierzyn 0:3 (0:0), Kowalski 54, 82, Malinowski 71; Sanna Zaklików - LZS Tarnowska Wola 5:3 (2:1), Koczwara 21, 74, 87, Jabłoński 23, Trela 58 - Durda 26, R. Siudak 52, Rębisz 86; Kolejarz Knapy - LZS Jadachy 0:5 - przerwany po pierwszej połowie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; Iskra Sobów Tarnobrzeg - Łęg Stany - 1:1 - przerwany w 80 min.; Truck Kotowa Wola - Korona Majdan Królewski - nie odbył się z powodu zalanego boiska.
14. Kempus 24 10 22-89
W następnej kolejce, 15-16 czerwca: Jadachy - Sanna, Tarnowska W. - Jeziorak, Unia - Strażak, Sokół - Iskra, Łęg - Kempus, Termopol - Truck, Korona - Kolejarz.