Piłkarze Sokoła Nisko zremisowali z beniaminkiem świętokrzyskiej czwartej ligi

Kamil Jóźwik
Krzysztof Nowaliński
Przygotowujący się do sezonu 2018/19 piłkarze czwartoligowego Sokoła Nisko rozegrali trzeci mecz kontrolny.

Podopieczni Artura Szkutnika zremisowali w Klimontowie z beniaminkiem czwartej ligi świętokrzyskiej, Klimontowianką 1:1. - Pierwsza połowa w naszym wykonaniu bardzo dobra, to my prowadziliśmy grę, ale nie wykorzystaliśmy kilku świetnych sytuacji. W przerwie dokonałem kilku zmian i w drugiej połowie wyglądaliśmy już dużo słabiej. Co prawda szybko objęliśmy prowadzenie, ale potem dominowali rywale i to oni byli bliżsi zwycięstwa - podsumował szkoleniowiec niżańskiego zespołu.

W sobotnim spotkaniu przyglądał się grze pięciu testowanych graczy. - Z trzema z nich się pożegnamy, dwóch młodzieżowców najprawdopodobniej z nami zostanie, ale są to raczej uzupełnienia składu - ocenił Artur Szkutnik.

W najbliższą środę (godz. 18) jego podopieczni zagrają w Kamieniu z Sokołem.

Klimontowianka Klimontów - Sokół Nisko 1:1 (0:0)

Bramka dla Sokoła: Michał Serafin