Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali z Puszczą w Niepołomicach

/ARKA/ Video: Mariusz Szewc
Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola nie mają sposobu w tym sezonie na Puszczę Niepołomice. Przegrali w sobotę wyjazdowe spotkanie 1:3 (1:2), a przypomnijmy, że w rundzie jesiennej z tym samym rywalem przegrali u siebie 0:4.

Andrzej Wiśniewski

(fot. Andrzej Wiśniewski)

To pierwsza porażka podopiecznych trenera Mirosława Kality w rundzie wiosennej, bramki dla gospodarzy padały po stałych fragmentach gry. Nasz zespół w Niepołomicach pierwszego gola stracił już w 1 minucie, po strzale Pawła Moskwika, potem trafienie dla miejscowych dołożył szybko Łukasz Popiela w 17 minucie. I choć kontaktową bramkę z rzutu karnego strzelił w 33 minucie Krystian Getinger, to ostatnie słowo należało do Puszczy, wynik na 3:1 ustalił Łukasz Nowak w 73 minucie.

Stal grała w składzie: Wołoszyn - Czarny (46 Juda), Bogacz, Żmuda, Bartkiewicz, Getinger (71 Mikołajczak), Horajecki (63 Kachniarz), Reiman, Sikorski, Kantor (83 Widz), Fabianowski.