POLISHOPA 2018. 5 edycja największej biznesowej konferencji...

  POLISHOPA 2018. 5 edycja największej biznesowej konferencji Design Thinking w Polsce już w czerwcu!

  Anna Nagel

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Widownia POLISHOPA 2017
  1/4
  przejdź do galerii

  Widownia POLISHOPA 2017 ©mat. prasowe

  POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2018 odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2018 r. Będzie to jubileuszowa, V edycja. Miejscem wydarzenia będzie tradycyjnie bydgoska Opera Nova, położona w samym centrum Bydgoszczy w pobliżu pięknej i malowniczej Wyspy Młyńskiej.
  Design Thinking to metodyka i zestaw narzędzi coraz częściej wykorzystywane przez działy badawczo-rozwojowe oraz firmy zewnętrzne wspomagające projektowanie i wdrażanie nowych, innowacyjnych produktów czy też usług.

  POLISHOPA to konferencja biznesowa o charakterze międzynarodowym. Świadczy o tym ilość zagranicznych gości oraz lista prelegentów, Wystąpią przedstawiciele między innymi takich organizacji jak: Viessmann, EY, iTaxi, PLAY, Vizzuality, BMW Group Designworks. Wydarzenie to będzie okazją do networkingu z czołowymi ekspertami z branży jak i poszerzenia swojej wiedzy w tematyce B+R, strategii oraz projektowania produktów oraz usług.


  POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2018 ma na celu zgromadzenie pasjonatów metodyki myślenia projektowego, service design, user experience, osób otwartych na innowacje, młodych, głodnych wiedzy ludzi, przedsiębiorców, naukowców, ale także tych którzy, nigdy jeszcze nie zetknęli się z tematyką design thinking.

  Jest to jubileuszowa, piąta edycja, POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2018. Po raz kolejny odbędzie się w Centrum Kongresowym Opery Nova w Bydgoszczy. Przewidujemy, że na naszym wydarzeniu pojawi się około 500 uczestników z Polski jak i z całego świata. Konferencja podobnie jak w zeszłych dwóch edycjach składać się będzie z 2 dni konferencyjnych (REVOLUTION DAY oraz INNOVATION DAY, 4-5 czerwca), imprezy zapoznawczej Design Thinking Business Mixer a także 2 dni warsztatowych (CHALLENGE DAYS, 6-7 czerwca)

  Rejestracja i szczegóły: www.polishopa.pl
  Organizator: www.shopa.eu

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Podkarpackim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo