Polska - Litwa. Transmisja TV na żywo. Live stream online - gdzie obejrzeć?

Michał Kolera
Trening przed meczem Polska - Litwa [12.06.2018]. Gdzie transmisja spotkania?
Trening przed meczem Polska - Litwa [12.06.2018]. Gdzie transmisja spotkania? Polskapress
Polska - Litwa na żywo już 12 czerwca. We wtorek na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata 2018. Transmisja meczu Polska - Litwa dostępna w telewizji i online. Sprawdź, gdzie oglądać stream online.

Mecz Polska - Litwa. Gdzie obejrzeć transmisję w TV?

W piątek Polska zremisowała z Chile w meczu towarzyskim 2:2. Nie udało się zwyciężyć, mimo, że zagraliśmy najsilniejszym składem. Od poniedziałku reprezentacja Polski trenuje na PGE Narodowym przed meczem z Litwą. To ostatni mecz towarzyski przed wylotem do Rosji, gdzie w czwartek, 14 czerwca rozpoczną się mistrzostwa świata.

Dla kibiców niemiłą niespodzianką było to, że Polacy nie wygrali, mino dwubramkowej przewagi. Wynik meczu otworzył w 30 minucie Robert Lewandowski. W 34 minucie Piotr Zieliński podwyższył na 2:0. Cztery minuty później Diego Valdes zdobył kontaktową bramkę dla Chile, w 56 minucie Miiko Albornoz trafił na 2:2.

- Wciąż mamy dużo do poprawy. Zarówno z piłką jak i bez. W wielu sytuacjach mogliśmy zachować się lepiej. Być może to jeszcze kwestia ciężkich treningów - ocenił po meczu Polska - Chile Robert Lewandowski.

Spotkanie Polska - Litwa. Transmisja meczu w Internecie. Gdzie obejrzeć relację online?

- Będzie to dla nas pożegnanie z polskimi kibicami w kraju. Traktujemy ten mecz poważnie, ale najważniejsze jest to, żeby nikt nie odniósł kontuzji - powiedział Tomasz Iwan, dyrektor reprezentacji Polski do spraw organizacyjnych.

Przed meczem Polska - Litwa odbędzie się oficjalne pożegnanie reprezentantów Polski - Pawła Brożka, Arkadiusza Głowackiego, Sebastiana Mili i Rafała Murawskiego.

– Chcemy im podziękować. Wręczyć pamiątkę, którą zachowają na całe życie - zapowiada prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

Mecz Polska - Litwa - transmisja w TVP 1 i TVP Sport. Będą go komentować Maciej Iwański oraz Andrzej Strejlau. Studio przedmeczowe rozpocznie się w TVP Sport o godzinie 16.10. Poprowadzi je Rafał Patyra. Gośćmi będą Adam Matysek, Adrian Mierzejewski, Tomasz Rząsa, Sebastian Mila. Analizą taktyczną zajmą się Jacek Kurowski, Jan Tomaszewski, Paweł Janas, Jerzy Brzęczek, Włodzimierz Lubański. Reporterami na murawie będzie Sylwa Dekiert, Szymon Borczuch, Maciej Barszczak.