Dorota Kułaga
Reprezentacja Polski pokonała w Tiranie Albanię 1:0 w kluczowym meczu kwalifikacji do mistrzostw świata. Zwycięską bramkę zdobył Karol Świderski w 77 minucie. "Gorąco" było na trybunach.

Polska zagrała w składzie: Szczęsny - Dawidowicz, Glik, Bednarek (90+2 Helik) - Jóźwiak (71. Frankowski), Krychowiak, Zieliński, Moder (46. Klich), Puchacz (90. Bereszyński) - Buksa (71. Świderski), Lewandowski.

W czasie meczu "gorąco" było na trybunach. W 78 minucie, po zdobyciu bramki przez Biało-Czerwonych, spotkanie zostało przerwane przez arbitra Clementa Turpina z Francji. Na boisko w kierunku polskich piłkarzy poleciały butelki. Przerwa trwała około 20 minut. Spotkanie zostało wznowione, Biało-Czerwoni utrzymali prowadzenie i wygrali bardzo ważny mecz.

Dzięki zwycięstwu Polacy wyprzedzili w tabeli reprezentację Albanii i przed meczami z Andorą i Węgrami plasują się na drugim miejscu w tabeli.