Portugalia - Polska 1:1 SKRÓT MECZU BRAMKI GOLE YOUTUBE LIGA NARODÓW 20.11.2018

PK
Arkadiusz Gola/Polska Press
Portugalia zremisowała z Polską w meczu Ligi Narodów UEFA. Zobacz skrót meczu, bramki i najciekawsze sytuacje. Portugalia - Polska 1:1 SKRÓT MECZU BRAMKI GOLE YOUTUBE LIGA NARODÓW 20.11.2018

SKRÓT MECZU PORTUGALIA POLSKA TUTAJ

Polska zremisowała w Guimaraes 1:1 z mistrzem Europy, Portugalią, w meczu Ligi Narodów UEFA. Bramki zdobyli Andre Silva w 34 minucie dla Portugalii i Arkadiusz Milik w 66 minucie z rzutu karnego dla Polski. "Jedenastka" została podyktowana za faul na Miliku, w jego efekcie czerwoną kartkę zobaczył Danilo Pereira. Milik musiał dwukrotnie pokonywać portugalskiego bramkarza, albowiem sędzia za pierwszym razem uznał, że nasi piłkarze zbyt wcześnie wbiegli w pole karne.

Portugalia Polska skrót meczu

Biało-Czerwoni rozegrali niezły momentami mecz, mimo braku lekko kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego. Ale to już szósty mecz naszej reprezentacji bez zwycięstwa, za kadencji Jerzego Brzęczka nasi piłkarze tylko przegrywają lub remisują. Ostatni raz wygrali 1:0 z Japonią na mistrzostwach świata w Rosji, jeszcze, gdy selekcjonerem był Adam Nawałka.

Polacy zajęli trzecie, ostatnie miejsce w grupie z dwoma punktami (pierwszy za zremisowany również na wyjeździe i również 1:1 pojedynek z Włochami). Oznacza to, że spadają do Dywizji B. Grupę wygrali Portugalczycy. Na duży plus trzeba zaliczyć to, że remis w Guimaraes pozwoli nam na znalezienie się wśród dziesięciu drużyn, które w losowaniu eliminacji mistrzostw Europy znajdą się w pierwszym koszyku.

REPREZENTACJA w GOL24

Materiał oryginalny: Portugalia - Polska 1:1 SKRÓT MECZU BRAMKI GOLE YOUTUBE LIGA NARODÓW 20.11.2018 - Echo Dnia Świętokrzyskie