Robert Lewandowski gol na WIDEO. Cadiz CF - FC Barcelona 0:4. La Liga skrót

DW
PAP/EPA/ALEJANDRO GARCIA
10. 09. 2022 rok. La liga, mecz Cadiz CF - FC Barcelona 0:4. Gol Roberta Lewandowskiego. Skrót meczu na wideo.

Cadiz CF - FC Barcelona 0:4 (0:0)
Bramki:
Frenkie de Jong 55, Robert Lewandowski 65, Ansu Fati 86, Ousmane Dembele 90+2
Gol Lewandowskiego:

Mecz został przerwany 82 minucie. Jeden z kibiców potrzebował pomocy ze strony służb medycznych. Po kilkudziesięciu minutach gra została wznowiona.

Skrót meczu na wideo .

***

FC Barcelona bardzo dobrze rozpoczęła rywalizację w rozgrywkach hiszpańskiej La Ligi w sezonie 2022/2023. W pierwszym meczu klub z regionu katalońskiego co prawda bezbramkowo zremisował Ray Vallecano, ale potem notowali już tylko zwycięstwa: 4:1 z Realem Sociedad, 4:0 z Realem Valladolid i ostatnio 3:0 z Sevillą. Pięć goli w tych wszystkich meczach strzelił nowy nabytek klubu, Robert Lewandowski.

Ostatnio FC Barcelona zagrała mecz pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Na własnym stadionie nie dała rywalowi większych szans i wygrała aż 5:1, a Lewandowski zdobył pięć bramek.

W tabeli ligi hiszpańskiej Barcelona z dziesięcioma punktami na koncie zajmuje miejsce drugie, ze stratą dwóch punktów do liderującego Realu Madryt.

Cadiz jest niemal na przeciwnym biegunie. Klub ten zanotował komplet czterech porażek, nie strzelił żadnego gola i stracił ich aż dziesięć. Jest jedynym klubem w całej lidze, który nie zdobył ani jednego punktu i zajmuje ostatnią, 20. lokatę w tabeli.

Cadiz CF - FC Barcelona NA ŻYWO. Transmisja tv i online

Mecz Cadiz - Barcelona w lidze hiszpańskiej odbędzie się w sobotę dziesiątego września. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Canal+ Premium, a online będzie można go śledzić za pośrednictwem platformy Canal+. Początek o godzinie 18:30.