Roksana Lechoszest ze Stali Stalowa Wola Boxing Team została wicemistrzynią Polski seniorek w boksie

Damian Wiśniewski
Stal Stalowa Wola Boxing Team
Startująca w kategorii do 63 kilogramów Roksana Lechoszest ze Stali Stalowa Wola Boxing Team została wicemistrzynią Polski.

Roksana Lechoszest zaprezentowała się świetnie podczas mistrzostw Polski seniorek. W pierwszej swojej walce pokonała Julię Kaletę, a następnie Aleksandrę Wiechtek.

W walce o złoto uległa Anecie Rygielskiej, medalistce mistrzostw Polski i mistrzostw Europy.

Roksana Lechoszest wicemistrzynią Polski Seniorek 2021 w kategorii do 63kg. Podopieczna Rafała Toporowskiego w drodze do finału jednogłośnie pokonała kolejno Julię Kaletę i Aleksandrę Wiechetek. W walce o złoto reprezentantka Stalowej Woli uległa trzykrotnej złotej medalistce mistrzostw Polski i srebrnej mistrzostw Europy - Anecie Rygielskiej. Wielkie podziękowania dla trenera Pawła Rżanego z Irydy Mielec oraz Mariusza Ziętka za opiekę w narożniku podczas mistrzostw, oraz trenera Rafała Toporowskiego za przygotowanie do najważniejszej imprezy bokserskiej w kraju.

- czytamy na facebooku Stali Stalowa Wola Boxing Team.