Rozpędzony Wisan Skopanie nie przegrywa

red
Rezerwy Siarki Tarnobrzeg pod wodzą Macieja Wojnara jeszcze nie straciły gola w tych rozgrywkach. Grzegorz Lipiec
Deszczowa sobota w Lipie zakończyła się pewną wygraną spadkowicza z klasy okręgowej, Wisanu Skopanie. Przez długi czas niewiele się działo, ale początek drugiej połowy wynagrodził to z nawiązką.

Kibice nie zdążyli jeszcze po przerwie zająć miejsc na trybunach, a golem z gatunku stadiony świata i kapitalnym strzałem z woleja popisał się Arkadiusz Nowak. Ta bramka podcięła skrzydła gospodarzom. Zawodnicy ze Skopania przewyższali umiejętnościami swoich rywali, chociaż nie ustrzegli się błędów, których lepsza drużyna nie wahała by się wykorzystać.

Znowu w grupie 2 ciekawie było w Ulanowie. Derby gminy pomiędzy Retmanem a Wólką Tanewską zakończyły się podziałem punktów. I Retman nie może być z tego powodu radosny.

Pogoda storpedowała mecze w Knapach oraz Podwolinie.

Grupa 1 - wyniki 3. kolejki: Czarni Lipa - Wisan Skopanie 1:4, Transdźwig Stale - Wielowieś Tarnobrzeg 5:0 KS Żupawa - LZS Zbydniów 2:3, WKS Zabrnie - LZS Jadachy 0:1, San Wrzawy - Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 2:1, Jeziorak Chwałowice - Siarka II Tarnobrzeg 0:2, LZS Kępie Zaleszańskie - Łęg Stany 0:2, Kolejarz Knapy - Wola Baranowska - nie odbył się.

16. Czarni Lipa301-13

Grupa 2 - wyniki 3. kolejki: PUKS Francesco Jelna - Sokół Hucisko 1:1, ŁKS Łowisko - Złotsan Kuryłówka 5:2, KS Sarzyna - LKS Brzyska Wola 4:1, Retman Ulanów - Dolina-Tanew Wólka Tanewska 1:1, Staromieszczanka Stare Miasto - Tanew Harasiuki 2:1, Azalia Wola Zarczycka - Azalia Brzóza Królewska 4:2, LZS Rzeczyca Długa - Podlesianka Kamień 1:2, LZS Podwolina - SKS Racławice - mecz nie odbył się ze względu na zalane boisko w Podwolinie przez obfite opady deszczu.

1. KS Sarzyna399-1

2. Podlesianka Kamień398-5