Siarka Tarnobrzeg przegrała ze Stalą Rzeszów w Boguchwale 2:4. Testowała kilku graczy [ZDJĘCIA]

saw
W sparingowym meczu piłkarskim rozegranym w Boguchwale trzecioligowa Siarka Tarnobrzeg przegrała z drugoligową Stalą Rzeszów 2:4. W tarnobrzeskiej drużynie było kilku testowanych piłkarzy.

Stal Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg 4:2 (3:2)
Bramki: zawodnik testowany 5 samobójcza, zawodnik testowany 14, Damian Michalik 18 z karnego, Adrian Ligienza 50 - Artur Lenartowski 3, Adrian Gębalski 24 z karnego.

Siarka, I połowa: Kieliszek - Głaz, Kapuściński, Wawrylak, Sulkowski - Janeczko, Kasperkiewicz, Lenartowski, Kargulewicz - Gębalski, Mróz. II połowa: Zoch - zawodnik testowany, Duda, Józefiak, zawodnik testowany - Wiktor, Świderski, Galara, zawodnik testowany, zawodnik testowany - Ropski.
Stal: Kalinowski - Sierant, zawodnik testowany, Sylwestrzak, Jarecki (60. Kądziołka), zawodnik testowany (60. Olejarka), Nawrot, Ligienza, Michalik, Płonka, zawodnik testowany (85. Gul).

Trener Siarki Grzegorz Opaliński testował w meczu kilku zawodników, ale klub trzyma nazwiska tych piłkarzy w tajemnicy. Trener Opaliński chce, by na początku przyszłego tygodnia kadra jego trzecioligowej drużyny była już skompletowana.
Mecz był ciekawy i obfitował w bramki. przed przerwą padło aż pięć. Siarka lepiej radziła sobie przed przerwą i wtedy strzeliła dwa gole.

W 80. minucie rzeszowianie mogli podwyższyć rezultat, ale nie wykorzystali rzutu karnego. Hieronim Zoch obronił jedenastkę.