/gli/
Siatkarki ze Stalowej Woli w czasie zajęć.
Siatkarki ze Stalowej Woli w czasie zajęć. Archiwum klubowe
Dziewczęta z Vegi MOSiR Stalowa Wola budowały swoją formę na obozie we Władysławowie.

Siatkarki Vegi MOSiR Stalowa Wola przebywały na obozie sportowym we Władysławowie. Szkoleniowcy Vegi zabrali na obóz 27 dziewcząt z roczników 98, 99 oraz 2000. Siatkarki trenowały 2-3 razy dziennie na pobliskiej plaży oraz na 3-sektorowej hali sportowej w Zespole Szkół numer 1 we Władysławowie. Podczas porannych przebieżek po plaży zwiększały swoją wytrzymałość, do dyspozycji pozostawały również boiska oraz sprzęt sportowy znajdujący się w szkole. Warunki do pracy, jak podkreślali trenerzy były znakomite.

Podczas zgrupowania doskonałym uzupełnieniem były dwa turnieje Grand Prix Władysławowa w siatkówce plażowej, w którym udział wzięły wszystkie stalowowolskie zawodniczki przebywające na obozie. W pierwszym turnieju wysoką trzecią pozycję zajęła para Katarzyna Hanejko/Dominika Piskorowska, natomiast w drugim turnieju drugie miejsce zajęły Natalia Szajowska/Aleksandra Bazan które po wyrównanej grze przegrały z dziewiątą parą Mistrzostw Polski Kadetek - Ceynowa/Paszke 15:17 Trzecią lokatę uzyskały Karolina Mierzwa/Oliwia Tarnawska. Na uwagę zasługuje fakt, iż stalowowolscy trenerzy Jakub Patkiewicz oraz Mirosław Sroka nie chcieli być gorsi od swoich podopiecznych i wzięli udział w męskiej części turnieju uzyskując wysoka trzecią pozycje na 30 startujących par.

W ostatni dzień obozu siatkarki Vegi rozegrały mecz sparingowy z APS Rumia i wygrały w stosunku 4:0.