Skandal w Kolbuszowej

/ARKA/

KLASA OKRĘGOWA. DĘBICA. W ostatniej kolejce rundy jesiennej w dębickiej "okręgówce" piłkarze zafundowali kibicom sporo emocji, nie tylko tych sportowych.

* Sokół Kolbuszowa Dolna - Dromader Chrząstów - przerwany w 70 minucie przy stanie 3:0.

Pik 13, 25, Sito 38.

Arbiter spotkania w Kolbuszowej Dolnej zakończył go już w 70 minucie w wyniku skandalu. Chwilę wcześniej odgwizdał rzut karny dla Sokoła, co tak wzburzyło przyjezdnych, że postanowili zejść z boiska. A grali już wtedy w... dziewięciu, po czerwonych kartkach dla Bakowskiego i Kosińskiego.

* Ikarus Tuszów Narodowy - LKS Żyraków 2:0 (2:0).

Łuszcz 16 z karnego, Polak 30.

* Chemik Pustków - Sokół Malinie 1:1 (1:1), Maksoń dla Sokoła.

* Zryw Dzikowiec - Brzostowianka Brzostek 4:1 (1:1).

Piotr Serafin 32, 52, Skupiński 68, Dziedzic 81 - Stawarz 23.

* Start Wola Mielecka - Wisłok Wiśniowa 3:1 (3:0).

Folta 15, 36, R. Ogorzałek 20 z karnego - Haligowski 88.

* Raniżovia Raniżów - Czarnovia Czarna 3:0 (1:0).

* Smoczanka Mielec - KP Ropczyce - nie odbył się z powodu zatrucia pokarmowego piłkarzy Smoczanki.

* Strzelec Frysztak - Jutrzenka Ławnica - mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych.