Sokół Nisko wygrywa ze Stalą Nowa Dęba

/gli/
Michał Serafin z Sokoła Nisko cieszy się po pierwszym golu strzelonym Stali Nowa Dęba. Grzegorz Lipiec
W sobotę, w drugiej kolejce, czwartej ligi podkarpackiej Sokół Nisko pokonał 2:1 Stal z Nowej Dęby. Dwa gole Michała Serafina.

Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1:2 (1:1)
Bramki: Paweł Nowak 40 - Michał Serafin 15 z karnego, 90.

Stal: Tomczyk - Diektiarenko, Dudek, Wydro, Dudziak - Rębisz, Milanowski (80 Karnat), Sz. Serafin, K. Wilk (90 Domagała), K. Serafin - Nowak (90 M. Wilk).

Sokół: Tomczyszyn - Dyba (26 Szpyra), P. Wilk, Maciorowski Ż, Wożniak - Stępień Ż, Lebioda, Tyczyński (60 Sudoł), Kowal Ż (90 Skrzat), M. Serafin - Juda.

Sędziował Jakub Koza z Dębicy.

Podopieczni Janusza Hynowskiego bardzo chcieli zdobyć pierwsze ligowe punkty w tym sezonie. Mimo dobrej gry Stal Nowa Dęba nie wytrzymała naporu gości z Niska. Gole dla Sokoła strzelał w sobotę Michał Serafin, który w 15 minucie pewnie wykonał rzut karny. W 90 minucie najlepiej zachował się w podbramkowym zamieszaniu i pokonał bramkarza miejscowych. Jedyne trafienie dla Stali zapisał na swoim koncie Paweł Nowak. Napastnik z Nowej Dęby celnym strzałem zamknął akcję zainicjowaną przez Szymona Serafina.