Sokół Nisko załatwiony w Sanoku

Grzegorz Lipiec
Trener Sokoła Nisko Artur Lebioda dziękował swojej drużynie za postawę w spotkaniu z Ekoballem Stal Sanok. Krzysztof Kapica
W zaległym meczu podkarpackiej czwartej ligi Sokół Nisko przegrał 1:3 z Ekoballem Stal Sanok. Niżańska drużyna nadal bez punktów.

Ekoball Stal Sanok - Sokół Nisko 3:1 (1:0)
Bramki:
Konrad Kaczmarski 45 z karnego, Jakub Ząbkiewicz 53, Bartosz Sieradzki 78 - Marcin Tur 83.

Stal: Krzanowski – Wójcik (82 Pawiak), Śmietana (37 Florek), Gąsior, Kaczmarski – Tabisz, Jaklik (76 Hydzik), J. Ząbkiewicz (65 Romerowicz), Adamiak (80 Słysz), Sieradzki – Kuzio 6 (55 Borek).

Sokół: Wietecha – Tyczyński (75 Bednarz), M. Stępień, Szpyra (65 Pliszka), Kołodziej (25 Tabaka) – K. Lebioda, Tur, Drelich (55 Sudoł), Puzio (55 Powęska), Woźniak żż cz [90 minuta siedząc na ławce rezerwowych] (75 Niedziałek ż) – Niedziałek.

Sędziował Rafał Szydełko (Rzeszów). Widzów 500.

W zaległym meczu 2. kolejki podkarpackiej czwartej ligi Ekoball Sanok pokonał u siebie 3:1 Sokoła Nisko. Beniaminek ma po trzech meczach komplet punktów na koncie i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. - Moja drużyna dała z siebie wszystko. Zagraliśmy na tyle ile mogliśmy - skomentował krótko Artur Lebioda, opiekun Sokoła Nisko. Mecz ustawił gol do szatni, który padł po skutecznym rzucie karnym. W drugiej połowie Ekoball jeszcze zdobył dwa gole i było po meczu. Najsłabszym aktorem spotkania był arbiter główny Rafał Szydełko, a każdy może wyrobić sobie własną ocenę, oglądając powtórki video.