Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 2:0

ARKA
Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola rozpoczęli mecz na własnym boisku z Pogonią Siedlce o godzinie 16.35, zamiast o 16 - jak planowano.

Delegat PZPN Adam Kirpsza (podlaski ZPN) zgłosił zastrzeżenie do "żurawia" znajdującego się na będącej w trakcie przebudowy trybunie od ulicy Hutniczej. Jego część znajdowała się nad murawą. Specjalnie wezwano na stadion operatora maszyny, który poprawił jej ustawienie.

Składy:
Stal Stalowa Wola: Dydo - Demusiak, Żmuda, Czarny, Radawiec, Kachniarz, Białek, Skorski, Horajecki, Cebula, Gęsla

Pogoń Siedlce: Kozaczyński - Dadacz, Rodak, Krystosiak, Guzek, Kwiatkowski, Dziubiński, Czerkas, Stec, Kosmalski, Kosim. Sędziuje Michał Woś z Zamościa.

Po pierwszej połowie 0:0

W pierwszej połowie dobre okazje do zdobycia bramki w Stali mieli Daniel Radawiec i Wojciech Białek, ale nie zdołali wpisać się na listę strzelców. W 28 minucie goście nie wykorzystali rzutu karnego, po faulu Tomasza Demusiaka na Jacku Kosmalskim. "Jedenastki" nie wykorzystał Adam Czerkas, jego strzał obronił Bartłomiej Dydo. Po pierwszej połowie jest 0:0.

Dwa gole dla Stali

Od 48 minuty Stal Stalowa Wola prowadzi z Pogonią Siedlce 1:0. Świetną prostopadłą piłkę rzucił do Kamila Gęśli Michał Skórski. "Gąska" w polu karnym wymanewrował obronę Pogoni i wyłożył piłkę Michałowi Kachniarzowi, który z bliska wpakował ją do siatki.

Stalówka podwyższyła wynik w 73 minucie. Dośrodkował z lewej strony Krystian Getinger, źle interweniował bramkarz gości i Wojciech Białek z bliska skierował piłkę do bramki. I jest 2:0.