Stal Stalowa Wola pokonała Stal Rzeszów! (zdjęcia)

/ARKA/
Marcin Radzimowski
W sobotę na stadionie przy ulicy Hutniczej w Stalowej Woli piłkarze Stali Stalowa Wola pokonali Stal Rzeszów 1:0.

Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów. Składy

Stal Stalowa Wola: Dydo - Demusiak, Żmuda, Czarny, Radawiec, Kachniarz, Białek, Piątkowski, Horajecki, Cebula, Getinger

Stal Rzeszów: Wietecha - Duda, Klepczarek, Przybyszewski, Solecki, Jędryas, Krzysztoń, Nakrosius, Persona, Prokic, Stachyra,

Już w trzeciej minucie gospodarze objęli prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Damian Radawiec a w polu karnym najwyżej do główki doskoczył Michał Czarny i ładnym strzałem pokonał bramkarza gości Tomasza Wietechę. Czarny przeszedł do zespołu ze Stalowej Woli w przerwie zimowej ze Stali Rzeszów.

Gospodarzom w kolejnych minutach nie brakowało okazji do strzelenia kolejnych bramek. Szanse mieli między innymi Wojciech Białek, Jarosław Piątkowski czy Krystian Getinger, ale zabrakło im precyzji.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stali Stalowa Wola 1:0.