Stal Stalowa Wola przegrała z KK Warszawa 57:68

Grzegorz LIPIEC
Koszykarze Stali Stalowa Wola (białe stroje) przegrali z KK Warszawa 57:68.
Koszykarze Stali Stalowa Wola (białe stroje) przegrali z KK Warszawa 57:68. Grzegorz Lipiec
W meczu trzeciej kolejki koszykarskiej drugiej ligi Stal Stalowa Wola przegrała z KK Warszawa 57:68.

STAL STALOWA WOLA - KK Warszawa 57:68 (11:17, 18:14, **8:18, 20:19)**

Stal: Partyka 23 (5x3), Konieczny 6, Kułaga, Łabuda 13 (3x3), Wojtanowicz 4 - Zaguła 5, Pietras 4, Bandyga 2.

KK Warszawa: Hybiak 15 (1x3), Bielecki 12 (2x3), Karpiński 10, Jaremkiewicz 3 (1x3), Lewandowski 11 (2x3) - Słoniewski 6, Nowakowski 5, Holnicki-Szulc 4, Pietkiewicz 2, Sarnacki, Suchodolski.

Nie udało się wygrać po raz drugi we własnej hali. Koszykarze Stali Stalowa Wola musieli uznać wyższość KK Warszawa. Spotkanie zaczęło się fatalnie dla zielono-czarnych, którzy pierwsze punkty zdobyli po czterech minutach gry i na tablicy wyników było wtedy 11:2 dla gości. O wyniku meczu zadecydowała tak naprawdę trzecia kwarta. Zespół ze stolicy prowadzony przez Pawła Hybiaka i Jana Bieleckiego wypracował kilkunastopunktową przewagę, której nie udało się już zniwelować. W drużynie z hutniczego grodu najskuteczniejszym zawodnikiem był rozgrywający Rafał Partyka, który zdobył 23 punkty. Nie zawiódł również skrzydłowy Mateusz Łabuda.