Zamknij

Echo Dnia

Studniówka 2020 Zespołu Szkół numer 2 w Tarnobrzegu [DUŻO ZDJĘĆ]

W gościnnych progach zajazdu Villa Anna w Tarnobrzegu - Wielowsi w sobotni wieczór w pierwszym wielkim balu w dorosłym życiu uczestniczyli tegoroczni

Marcin Radzimowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/148] Następne

Studniówka 2020 Zespołu Szkół numer 2 w Tarnobrzegu [DUŻO ZDJĘĆ]

W gościnnych progach zajazdu Villa Anna w Tarnobrzegu - Wielowsi w sobotni wieczór w pierwszym wielkim balu w dorosłym życiu uczestniczyli tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół numer 2 imienia Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu, czyli popularnego „Rolnika”. W tej uroczystej chwili oprócz studniówkowych partnerów towarzyszyli im rodzice i rodzeństwo, a nierzadko i dziadkowie.

Na balu studniówkowym Anno Domini 2020 bawiło się około 90 maturzystów. To uczniowie czterech klas maturalnych: klasy 4 Technikum Hotelarstwa (wychowawczyni Ewelina Reguła), klasy 4 Technikum Spedycji (wychowawczyni Małgorzata Pacześniak), klasy 4 Technikum Ekonomicznego (wychowawczyni Urszula Szczytyńska) oraz klasy 4 Technikum Logistyki i Technikum Architektury Krajobrazu (wychowawczyni Anna Piotrowska). Łącznie z osobami towarzyszącymi, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi na studniówce „Rolnika” bawiło się około 230 osób.

Uczestników balu powitała Bożena Gudz, zastępca dyrektora Zespołu Szkół numer 2 w Tarnobrzegu, tradycyjnie życząc przyszłym absolwentom wspaniałej zabawy do białego rana i tego, by swym poprawnym zachowaniem pokazali dorosłość, w którą właśnie wkraczają.

Władze Tarnobrzega reprezentowała sekretarz miasta Jolanta Majchrzak, która oprócz kilku słów skierowanych od siebie, odczytała list okolicznościowy prezydenta Tarnobrzega, Dariusza Bożka.

„Szanowna dyrekcjo, nauczyciele, wychowawcy i wszyscy pracownicy Zespołu Szkół numer 2 w Tarnobrzegu. Spotykamy się dziś w wyjątkowych okolicznościach. Towarzyszymy tym pięknym, młodym ludziom w ich pierwszym poważnym balu, balu będącym symbolicznym wejściem w nowy etap życia. Przed nami już nie dzieci, nie młodzież, ale pełni nadziei i gotowi wejść w dorosłość młodzi ludzie. To ci młodzi ludzie stoją u progu dorosłości, u progu egzaminu dojrzałości. To zasługa nie tylko ich determinacji, chciałbym dziś podziękować nauczycielom i wychowawcom za zaszczepienie w tych młodych ludziach ciekawości świata, za dzielenie się wiedzą, za rozbudzanie w nich ambicji. Rodzicom z kolei za wsparcie, jakiego udzielali swym dzieciom we wszystkich

etapach edukacji. Bez was, drodzy rodzice i nauczyciele, ci młodzi ludzie nie byliby dziś tutaj - w tym miejscu, na tym etapie swojej życiowej drogi. Raz jeszcze wam wszystkim bardzo dziękuję” - napisał prezydent Dariusz Bożek.

Oczywiście nie mogło być studniówki bez tradycyjnego poloneza, pięknie zatańczonego kolejno przez wszystkie klasy. Jedna z nich „dorzuciła” również walca. Była symboliczna lampka szampana i kwiaty dla wychowawców i selfie z rodzicami, dla których to był wzruszający wieczór. Nie zabrakło suto zastawionych stołów, grupowych zdjęć i fotek na ściance, ogromną popularnością cieszyła się też foto-budka, w której można było zrobić fotki w zabawnych przebraniach. Do zabawy w tanecznych rytmach do godzin rannych zaprosił duet DJ Dario i DJ Sławek.

ZOBACZ ZDJĘCIA NA KOLEJNYCH SLAJDACH>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy