Święty Mikołaj bawił dzieci w galerii VIVO w Stalowej Woli....

  Święty Mikołaj bawił dzieci w galerii VIVO w Stalowej Woli. Będzie z nami nadal

  Zdjęcie autora materiału

  Zdzisław Surowaniec

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  W świątecznej scenerii galerii VIVO! święty Mikołaj zabawiał dzieci i rozdawał prezenty
  1/2
  przejdź do galerii

  W świątecznej scenerii galerii VIVO! święty Mikołaj zabawiał dzieci i rozdawał prezenty ©Zdzisław Surowaniec

  1 grudnia galerię VIVO! odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocniczkami – śnieżynkami. Przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji.
  A wśród atrakcji były zagadki Świętego Mikołaja czyli świąteczny escape room! Można było wejść do świata pełnego zagadek i tajemnic, uruchomić wyobraźnię i podejmować wyzwanie ucieczki z pokoi. Wcielić się w Agenta Specjalnego i rozwiązać sekrety Świętego Mikołaja!

  Wszystkie dzieci, które odwiedziły VIVO!, mogły spotkać się z Mikołajem, zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz opowiedzieć o swoich prezentowych marzeniach! W pracowni dekorowania pierników z pomocą profesjonalnych cukierników dzieci mogły ozdobić świąteczne pierniczki. Na stanowisku ozdób mogły udekorować swoje własne, kolorowe bombki.

  Kolejnym zadaniem było zaprojektowanie świątecznego miasteczka. Można było zaprojektować, udekorować i pokolorować świąteczną chatkę. Dzięki małym artystom w VIVO! powstała kolorowa, świąteczna kraina.

  W świątecznej poczcie dzieci mogły napisać list do świętego Mikołaja i opisać w nim swoje marzenia i prezenty, które chciałyby znaleźć pod choinką, a następnie wrzucić je do specjalnej skrzynki. Każde dziecko, które wysłało swój list, otrzymało Dyplom Grzecznego Dziecka – z pieczątką Świętego Mikołaja!

  Ten tydzień będzie mikołajkowy. W Miejskim Domu Kultury 6 i 7 grudnia scena przeobrazi się tego roku w piękny pałac Królowej Krainy Lodu. Skrzące się sople, lodowe kryształy i śnieżne kule wypełnią calutką przestrzeń. Ale co, jeśli lód pokryje też Afrykę i amazońskie tropiki, śnieg zasypie Egipt, gęste chmury zakryją niebo, a potężne górskie zaspy zaczną pochłaniać Ziemię i jej mieszkańców? Kto ruszy na pomoc Mikołajowi uwięzionemu pod śniegiem, jeśli moc najpotężniejszej władczyni lodu… wygasła? Czy uda się to najgroźniejszym wojownikom Północy – Wikingom, czy przybyłym z Zachodu Elfom, błądzącym we mgle Trollom, czy indiańskiemu szamanowi? A może to dzieci pomożecie rozkruszyć lód w sercach naszych bohaterów?

  Każdy, kto odwiedzi 6 grudnia Muzeum, będzie mógł poznać i własnoręcznie wykonać tradycyjne regionalne ozdoby choinkowe oraz wziąć udział w pieczeniu świątecznych ciasteczek.  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!


  Prezenty dla dzieci na Mikołajki 2018. TOP 10  Rzadko widujesz te znaki drogowe. Lepiej przypomnij sobie, co oznaczają!  Najlepsze seriale 2018 roku. Jaki wybrać na wieczór? Zobacz najciekawsze
  Śladami słynnych filmów i seriali - miejsca, które trzeba odwiedzić! [GALERIA]  Plastik i śmieci zalewają Ziemię? Zobacz niezwykłe zdjęcia z kosmosu


  ZOBACZ TAKŻE: Miasto dla Małych, odc.3

  Źródło:vivi24

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Podkarpackim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Studniówki

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.