sportowy24
  Szpilka - Wach NA ŻYWO 10.11.2018. Transmisja TV i ONLINE za...

  Szpilka - Wach NA ŻYWO 10.11.2018. Transmisja TV i ONLINE za darmo. Zobacz gdzie obejrzeć Knockout Boxing Night [LIVE STREAMING]

  Echo Dnia Transmisje

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Artur Szpilka - Mariusz Wach podczas ważenia przed walką, która odbędzie się w sobtoę [10.11.2018]. Transmisja TV za darmo. Sprawdź, gdzie
  1/5
  przejdź do galerii

  Artur Szpilka - Mariusz Wach podczas ważenia przed walką, która odbędzie się w sobtoę [10.11.2018]. Transmisja TV za darmo. Sprawdź, gdzie ©Arkadiusz Gola / Polskapresse

  Szpilka - Wach na żywo. Gala Knockout Boxing Night. Walka wieczoru to starcie Artur Szpilka - Mariusz Wach. Transmisja na żywo dostępna za darmo, zarówno w TV, jak i w Internecie.
  W sobotę, 10 listopada, w Gliwicach gala Knockout Boxing Night, ma której walką wieczoru będzie pojedynek Artur Szpilka - Mariusz Wach. To pojedynek dwóch gwiazdorów polskiego pięściarstwa mających za sobą pojedynki z wielkimi gwiazdami tego sportu. Kiedy i gdzie walka? W jaki sposób ją obejrzeć?

  SZPILKA - WACH NA ŻYWO. TO DWAJ DOŚWIADCZENI ZAWODNICY  Ostatnia wielka walka Artura Szpilki miała miejsce w styczniu 2016 roku. Właśnie wtedy przegrał on z Doentayem Wilderem o mistrzostwo wagi ciężkiej. Później przegrał jeszcze z Adamem Kownackim, a na PGE Narodowym wygrał z Domickiem Guinnem, pokonując w punktach. Trudno powiedzieć, o co toczy się walka z Mariuszem Wachem. Czy 29-letni szpilka ma jeszcze szansę wrócić do światowego bokserskiego topu?

  - Walczyłem z mańkutem, ale Artur Szpilka ma też niewygodny styl, stoi na tylnej nodze. Ale myślę, że cztery miesiące ciężkich treningów udało mi się zmienić nawyki, żeby skutecznie walczyć z leworęcznym zawodnikiem, jakim jest Artur Szpilka - powiedział przed walką Mariusz Wach.

  SZPILKA - WACH. TRANSMISJA W TV - GDZIE?  Gala Knockout Night rozpocznie się w Gliwicach o godzinie 20.05. Transmisję przeprowadzi telewizja TVP Sport. O 22.30 galę oraz jej finałową walkę Szpilka - Wach, będzie można zobaczyć w TVP 1.

  WALKA SZPILKA - WACH NA ŻYWO TAKŻE W ONLINE  Niespodzianka! Gala Knockout Boxing Night będzie można zobaczyć w Internecie całkowicie za darmo. Wystarczy tylko odwiedzić stronę sport.tvp.pl. Podczas gali będzie można obejrzeć szereg ciekawych pojedynków. Oto niektóre z nich.

  Artur Szpilka (108, 7 kg) - Mariusz Wach (123 kg)
  Maciej Sulęcki (72,3 kg) - Jean Michel Hamilcaro (71,9 kg)
  Paweł Stępień (79 kg) - Dmitrij Suchocki (79,2 kg)
  Łukasz Różański (110,2 kg) - Eugen Buchmueller (102,1 kg)
  Przemysław Zyśk (70,4 kg) - Igor Faniyan (70,5 kg)
  Marek Matyja (79,6 kg) - Remigiusz Wóz (79,4 kg)

  SZPILKA - WACH. LIVE STREAMING DOSTĘPNY ZA DARMO  - Jestem trochę niedoceniany. Przeboksowałem paru dobrych zawodników, ale nie było na mój temat takie zainteresowania, jak to jest z innymi zawodnikami. Kiedy wygram z Arturem Szpilką, to kibice dowiedzą się, kim jestem - mówił.

  Warto wspomnieć, że dobijający do 39 roku życia Wach ma za sobą naprawdę imponujące pojedynki. Jednym z nich jest pojedynek z mistrzem świata organizacji IBF, WBO, IBO i WBA Władimirem Kliczką. 10 listopada 2012 roku Wach przegrał walkę na punkty z ukraińskim gigantem boksu na punku 120:107, 120:107 i 119:109). Była to pierwsza porażka w zawodowym ringu. Później wybuchł jednak skandal związany z wykryciem w organizmie Polaka niedozwolonych substancji dopingowych. Mimo to Wach zainkasował za ten pojedynek milion dolarów. Do ringu wrócił dopiero po dwóch latach.

  ZOBACZ TEŻ: Szpilka - Wach NA ŻYWO. Transmisja TV ONLINE - więcej informacji

  - Po walce jeden z nas znów zacznie się liczyć. Mam za sobą pewien dołek, związany głównie ze zdrowiem, ale nadal jestem w grze. Wrócę w miejsce, z którego spadłem. Jestem zdrowy i pewny siebie przed tą walką. Mam też sporo pokory, wiem, że to jest właściwe nastawienie przed walką - mówił Artur Szpilka.

  Szpilka - Wach na Knockout Boxing Night. Nie wszyscy są zadowoleni?  - To ciekawy pojedynek, ale dla Polaków. Dwóch średniej klasy bokserów. Moim zdaniem Szpilka nie ma trochę warunków do wagi ciężkiej, u najlepszych jest bez szans, co pokazał Kownacki. Z kolei Wach długo nie boksował. Powinien to robić częściej, bo ma do tego warunki - komentuje Kazimierz Szczerba, były trener Artura Szpilki.


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Podkarpackim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Studniówki

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.