Szybka wygrana KTS Enea Siarkopolu Tarnobrzeg z Polmlek OSIR Lidzbarkiem Warmińskim

Damian Wiśniewski
Marcin Radzimowski
We wtorek 23 lutego zawodniczki KTS Enea Siarkopolu Tarnobrzeg rozegrały swój kolejny mecz w tym sezonie ekstraklasy tenisa stołowego kobiet. Bez żadnego problemu pokonały one Polmlek OSIR Lidzbark Warmiński.

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg - Polmlek OSIR Lidzbark Warmiński 3:0

Wiktorija Pawłowicz - Zuzanna Pawelec 3:0 (krecz)
Agata Zakrzewska - Natalia Bogdanowicz 3:1 (11:5, 11:8, 10:12, 11:5)
Julia Ślązak - Weronika Borek 3:0 (11:3, 11:3, 11:5).

Pierwszy mecz, w którym Białorusinka Wiktorija Pawłowicz miała zmierzyć się z Zuzanną Pawelec, jednak rywalka skreczowała, przez co mecz zakończył się zwycięstwem 3:0 zawodniczki z Tarnobrzega.

W kolejnym meczu Agata Zakrzewska zagrała z Natalią Bogdanowicz i był to jedyny pojedynek, w którym zawodniczka z Lidzbarka Warmińskiego potrafiła wygrać choćby jednego seta. Młoda tenisistka z Tarnobrzega i tak jednak pewnie wygrała 3:1.

W ostatnim pojedynku Julia Ślązak nie dała szans Weronice Borek wygrywając wszystkie sety odpowiednio do dwukrotnie do trzech i ostatniego do pięciu.

Kolejny mecz KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg zagra 20 marca przeciwko KS Gotyk Toruń.