Tomasz Karolak na balu w Tarnobrzegu. Śpiewał i otwierał...

  Tomasz Karolak na balu w Tarnobrzegu. Śpiewał i otwierał portfele! (ZDJĘCIA, WIDEO)

  Zdjęcie autora materiału

  Wioletta Wojtkowiak

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Tomasz Karolak na balu w Tarnobrzegu. Śpiewał i otwierał portfele! (ZDJĘCIA, WIDEO)
  1/85
  przejdź do galerii

  ©Wioletta Wojtkowiak

  Aktor Tomasz Karolak był gwiazdą balu charytatywnego zorganizowanego w sobotę przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu w ramach 12. finału akcji Choinka Życzeń. Podczas nocnej licytacji w hotelu Anna zebrano prawie 30 tysięcy złotych na pomoc niepełnosprawnym dzieciom!
  Zanim Tomasz Karolak poprowadził aukcję rzeczy podarowanych na szczytny cel zaśpiewał kilka utworów. Towarzyszył mu gitarzysta z jego zespołu Bartek Miecznikowski, z którym często gości na charytatywnych imprezach. Na życzenie balowiczów zabrzmiał tytułowy utwór z serialu “Rodzinka”, gdzie Karolak wciela się w rolę Ludwika Boskiego. Aktor sypał żartami jak z rękawa, uwodząc publiczność, zwłaszcza jej damską część.  Nie musiał też długo namawiać darczyńców do tego, by sypnęli groszem. Pod młotek poszło 29 fantów podarowanych przez sponsorów akcji, między innymi Kubę Błaszczykowskiego, Mariusza Kukiełkę oraz artystów - Andrzeja “Piaska” Piasecznego, Walentego Wróblewskiego, Ryszarda Gancarza, Mariusza Dyszlewskiego, Jakuba Gadzalskiego, Justyny Gamoń-Wesołowskiej. Zebrano 29 tysięcy 300 złotych!

  To była noc świetnej zabawy w rytmie przebojów śpiewanych przez zespół USCover. Goście obejrzeli także pokaz w wykonaniu uczestników szkoły tańca Marty Bednarskiej i uczyli się kroków salsy.

  - Hojni balowicze byli wisienką na torcie dziesiątego jubileuszowego balu. Dzięki ludziom z wielkim sercem jeszcze raz mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że warto pomagać. Wczoraj bawiła się z nami cała Polska, nie tylko Tarnobrzeg. Teraz już wiemy, że to przedsięwzięcie nie jest tylko imprezą lokalną. Energia jaką otrzymaliśmy podczas „Choinki życzeń” naładowała nam baterie do przygotowania trzynastego finału akcji. Już dzisiaj w imieniu całego stowarzyszenia zapraszam wszystkich na 11. bal charytatywny trzynastej edycji „Choinki życzeń”, 15 lutego 2020 roku! - cieszył się Paweł Gospoś, prezes Stowarzyszenia Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

  Otwierając bal podziękował dobrym duchom akcji okolicznościowymi statuetkami. Otrzymali je: członkini stowarzyszenia Bernadetta Figura, właścicielka hotelu Anna Weryńska, pierwszy prezes stowarzyszenia i współinicjatorka akcji Iwona Szymczak. Statuetkę dla urzędu miasta odebrał przewodniczący rady Bogusław Potański.


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!  Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
  One urodzą w 2019. Idzie nowe baby boom  Co wiesz o prowadzeniu auta zimą? Quiz
  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Podkarpackim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Studniówki

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]