Tymoteusz Malik z Tarnobrzega badmintonowym talentem. W Ropczycach zdobył dwa złote medale

/PISZ/
Tymoteusz Malik (z lewej) i Patryk Kopeć (z prawej) należą do największych badmintonowych talentów w naszym kraju. Piotr Szpak
Tymoteusz Malik zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Trójka Tarnobrzeg i uczeń piątej klasy Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tarnobrzegu zdobył dwa złote medale, podczas klasyfikacyjnego Krajowego Turnieju Badmintona Młodzików, który rozegrany został w Ropczycach.

Młody Tarnobrzeżanin był bezkonkurencyjny w dwóch kategoriach gier, w grze pojedynczej oraz podwójnej, w której walczył wraz z Patrykiem Kopciem ze Stali Nowa Dęba. Patryk zajął także drugie miejsce w singlu.

W tym sezonie startowym, czyli od września 2010 r. są to 10 i 11 medal, który zawisł na szyi Tymka po zawodach tej rangi. Warto dodać iż pojedynczo oraz jako para deblowa Malik i Kopeć, reprezentanci Podkarpacia, należą do czołówki polskiego badmintona w tej kategorii wiekowej.