Ck, Micz
archiwum
Za piłkarzami klas OAB podokręgu Stalowa Wola kolejna kolejka spotkań.

Klasa O

Piłkarzom LZS-u Zdziary w sobotę wychodziło prawie wszystko, stąd okazałe zwycięstwo nad Azalią. Strzelecki festiwal urządziła też Pogoń. Trzeci raz z rzędu całą pulę zainkasował Transdźwig Stale. Serię porażek przerwała Podlesianka.

Stale - Chwałowice 1:0 (1:0)

Bramka: R. Rzepiela 44.

Transdźwig: Biało - Dziuba ż (71 Saja), Stala, Pyszczek, Durda, J. Rzepiela ż, R. Rzepiela (83 Sobieraj), Szlęk, Lubera, Kabata, Stąporski (90 Stępień). Trener Adam Mażysz.

Jeziorak: Jaworski - M. Oźga, Suszek, D. Górniak, Nowiński, Skwara, Majewski ż (55 Oskroba), Wydra ż, K. Górniak, Koczwara, K. Oźga. Trener Andrzej Kasiak.

Sędziował Jaskot (Stalowa Wola). Widzów 100.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Lipa - Nowa Sarzyna 1:3 (0:1) Konrad Chamera 60-wolny - Błajda 27, Wiatr 74, Bieńkowski 90+3;

Siarka II - Łowisko 3:0 (2:0) Skrzypek 26, 79, Sułkowski 15-karny;

Leżajsk - Jastkowice 7:1 (1:0) Pigan 57, 77, 85, Stefan 63, 83, Bubiłek 4, Misiąg 55 - Smalisz 73;

Zdziary - Wola Zarczycka 8:0 (2:0) Sobiło dwie, Cupak dwie, Lokaj dwie, Sałek, Urbanik;

Sokół Kamień - Gorzyce 2:0 (0:0) Horajecki 60, Woźniak 88-karny;

Podlesie - Nowa Dęba 3:0 (0:0) Sudoł 48, Gielar 65, Marciniak 68;

Sokolniki - Brzyska Wola 1:0 (0:0) sam. 79.

Mecz Pysznica - Jelna został przełożony.

Pauzował Grębów.

Klasa A grupa 1

Bardzo wyrównany był mecz w Woli Baranowskiej. Do 70. minuty gospodarze remisowali z zespołem Wspólnoty Serbinów, ale wtedy w przeciągu 6 minut zdobyli dwa gole, które przesądziły o tym, że zapisali na swoim koncie komplet punktów.

WYNIKI:
Zaklików – Wola Rzeczycka 1:1;

Wola Baranowska – Serbinów 3:2 (1:0) Kulczycki 9, Jarosz 71, Babula 73 – Banik 52, Furdyna 76;

Klasa A grupa 2

Nie zawiódł zespół z Jarocina, który pewnie pokonał rywali z Sójkowej. Wyrównane było spotkanie w Łukowej, gdzie gospodarze minimalnie przegrali z Łęgiem Stany.

Klasa B grupa 1

W meczu dwóch ostatnich zespołów w tabeli lepsi okazali się piłkarze rezerw Wspólnoty Serbinów, którzy wygrali w Chmielowie i zapisali na swoim koncie pierwsze punkty w tym sezonie.

WYNIKI:
Chmielów – Wspólnota II Serbinów 1:3;

Trześń – Jadachy 2:10;

Zabrnie – Kopcie 1:8.

Mecz Tarnowska Wola – Cygany odbędzie się 4 października.

Pauza Knapy.

Klasa B grupa 2

Znakomite spotkanie w barwach zespołu z Kotowej Woli zagrał Jakub Kopeć. Zawodnik trzykrotnie wpisał się na listę strzelców, co znacznie pomogło jego zespołowi w odniesieniu zwycięstwa z Herosami. W meczu na szczycie Zbydniów zremisował na wyjeździe z Glinianką.

WYNIKI:

Krzaki-Słomiana – Kotowa Wola 2:4 (1:1) Trzuskot 22 i 73 – Kopeć 6, 52 i 60, Burdzy 81;

Majdan Zbydniowski – Kurzyna 2:6;

Zdziechowice – Turbia 0:0;

Glinianka – Zbydniów 1:1.

Pauza Podwolina.

Klasa B grupa 3

Lider z Łętowni nie miał większych kłopotów z pokonaniem ostatniej w tabeli Jutrzenki Kopki. Górnovia Górno bardzo pewnie pokonała na wyjeździe Jodłę Przychojec. Dystansu do Łętowni nie traci Grabiniak Hucisko, który wygrał w Kuryłówce.