Weekend w klasach OAB Stalowa Wola [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Drużyna Wichry Rzeczyca Długa pokonała Pogoń Leżajsk 1:0
Drużyna Wichry Rzeczyca Długa pokonała Pogoń Leżajsk 1:0 Damian Kuzior
W weekend o kolejne punkty walczyli piłkarze w klasach OAB Stalowa Wola.

Klasa O

Stal Nowa Dęba odniosła drugie zwycięstwo w tym sezonie. Piłkarze z Nowej Dęby pewnie pokonali LZS Zdziary, a sprawę załatwili już w zasadzie po pół godziny, kiedy to prowadzili 3:0. Goście zdołali odpowiedzieć tylko jednym golem, który padł w drugiej części gry. Bardzo zacięte było spotkanie Siarki II Tarnobrzeg ze spadkowiczem z 4 ligi Sokołem Kamień. Ostatecznie lepsi okazali się tarnobrzeżanie, ale w meczu padło aż siedem goli. Komplet punktów mają na swoim koncie na razie również piłkarze Unii Nowa Sarzyna, którzy odnieśli przekonujące zwycięstwo w Brzyskiej Woli. Drugi ze spadkowiczów czyli rezerwy Stali Stalowa Wola okazały się lepsze od imienniczki z Gorzyc.

Stal Nowa Dęba – LZS Zdziary 3:1 (3:0)

Bramki: Serafin 2 i 9, Kherouf 31 – P. Wojtas 67.

Stal: Olech – Ciździel, Kherouf, Kotrych, Mokrzycki, Furtak ż, Florys (83 Miśkowicz), Styka, Serafin (87 Stadnik), Nowak, Grzegorczyk (75 Ciach). Trener Adam Frańczak.

LZS: Płoskoń – Machaj (25 Startek), Gruszczyk (65 Wieprzęć), Cupak, Cichoń, R. Wojtas, Urbanik, Sobiło, Sałek ż, Kiełbowicz (80 Bąk), Słowik (46 P. Wojtas). Trener Paweł Szafran.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Brzyska Wola – Nowa Sarzyna 1:6 (1:3) dla gości Błajda 27, 45 i 72, Madej 29, Gnatek 78-karny, Prykhodko 86;

Rzeczyca Długa – Leżajsk 1:0 (1:0) Stelmach 23;

Łowisko – Wola Zarzycka 0:0;

Siarka II Tarnobrzeg –Nisko 4:3 dla gospodarzy Wdowiak, Stańczyk, Baldyga i Agudo;

Stal II Stalowa Wola –Gorzyce 2:1 dla gości Świąder;

Stale – Kłyżów 2:0.

Pauza Pysznica.

Klasa A1

Słowianin Grębów zalicza drugie zwycięstwo na start sezonu, po ciekawym meczu pokonuje na wyjeździe Wisan Skopanie o zwycięstwie przesądziła bramka zdobyta w doliczonym czasie. Pierwsze zwycięstwo w sezonie zanotowała ekipa Strzelca Dąbrowicy pokonując przed własną publicznością Wielowieś.

WYNIKI:

Skopanie – Grębów 3:4 (1:2) Serafin 23, Lis 54, Nowak 64 – Gąsiorowski 5, Janeczko 15, 90+5, Radzimowski 80;

Klasa A2

Dużo czasu potrzebował Jarocin na swoim boisku, by przebudzić się w meczu z Krzeszowem. Goście objęli prowadzenie już w 3. minucie po golu Szostaka i taki wynik utrzymał się do przerwy. Na drugą połowę jednak miejscowi wyszli bardzo zmobilizowani i wyrównali już sześć minut po wznowieniu gry. Potem dołożyli jeszcze dwa gole i zgarnęli drugi komplet punktów w tym sezonie.

Klasa B1

Na razie na czele są cztery zespoły, które po dwóch kolejkach mają komplet zwycięstw. Bardzo ciekawe było spotkanie w Trześni – miejscowy Płomień prowadził z Wydrzą do przerwy już 5:1, ale w drugiej połowie goście zdobyli jeszcze trzy gole i ostatecznie niewiele zabrakło, by wywieźli punkt. Kolejne przekonujące zwycięstwo odniosła Żupawa, która nie dała szans rezerwom Wspólnoty Serbinów.

WYNIKI:

Jadachy – Tarnowska Wola 4:0;

Żupawa – Wspólnota II Serbinów 7:1;

Chmielów – Knapy 1:5;

Cygany – Wola Baranowska 5:0;

Trześń – Wydrza 5:4 (5:1) dla gospodarzy Dul dwie, Ramus dwie, Turbiarz;

Sobów – Krzątka 2:5 dla gości Pawłowski dwie, M. Konefał, Majewski, Podsiedlik. Pauza Ocice.

Klasa B2

Kolejny dobry mecz zaliczył zespół z Woli Chorzelowskiej – tym razem pewnie wygrali w Kotowej Woli. Spokojne zwycięstwo odniosła również Glinianka, a aż osiem goli padło w Bielinach, gdzie przyjechał zespół z Zaklikowa. Ostatecznie przyjezdni wygrali 5:3 i po raz pierwszy w tym sezonie zaksięgowali komplet punktów.

WYNIKI:

Kotowa Wola – Wola Chorzelowska 1:6 (1:3) Zalewski 34 – Foryś 5, Partyka 20 i 44, Wątróbski 57, Cihoń 70 i 82;

Klasa B3

Wólczanka Wólka Grodziska pod wodza nowego trenera Łukasza Rupara ograła rezerwy Azalii Wola Zarczycka 4:0, ale wydarzeniem był pierwszy mecz przy sztucznym oświetleniu rozegrany w sobotę o 20 na Leszczynka Arena w Wólce Grodziskiej, co wzbudziło ogromne zainteresowanie kibiców. – pechowo spadliśmy i obowiązkowo chcemy szybko wrócić – mówił Mateusz Czerwonka z Victorii po wygranej 3:o w Harasiukach. W Sarzynie były spore emocje i sporo kartek.

WYNIKI:

Brzóza Królewska - Biedaczów 2:2 (2:1) Szczęch 4, Paliński 11 – Filip 2, Panek 46;

Kuryłówka - Kopki 1:1 (1:1) Bucior 18 – Kkonrad Zastawny 37;

Wólka Grodziska - Wola Zarczycka II 4:0 (1:0) Siuzdak 19, 60, Lizak 51, Fleszar 80;

Harasiuki - Giedlarowa 0:3 (0:1) Półtorak, Śniosek, Baj;

Wierzawice - Górno 3:3;

Majdan Łętowski - Hucisko 0:4 (0:2) Kargol dwie, H. Tryka dwie;

Sarzyna - Tarnogóra 1:0 (0:0) R. Zebzda 53;