Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Szczecinek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
1
Bożena Anna Kawczyńska
552
(3,62%)
-
2
Grzegorz Poczobut
372
(2,44%)
-
6
Zofia Gańska
144
(0,94%)
-
4
Elżbieta Irena Suchowiejko
215
(1,41%)
-
7
Maria Jolanta Schulz
90
(0,59%)
-
3
Marek Kotschy
247
(1,62%)
-
5
Grzegorz Waldemar Pawelski
162
(1,06%)
-
8
Monika Bajer
285
(1,87%)
-
9
Arkadiusz Szczepaniak
161
(1,06%)
-
10
Grzegorz Kilian
171
(1,12%)
-
11
Dariusz Józef Brambor
129
(0,85%)
-
12
Kamil Ryszard Biegański
301
(1,97%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Daria Dagmara Sobolewska
48
(0,31%)
-
2
Wiesław Kazimierz Dymiński
118
(0,77%)
-
3
Robert Siwiński
37
(0,24%)
-
1
Sebastian Maria Lewczuk
262
(1,72%)
-
5
Bożena Horyd
25
(0,16%)
-
10
Piotr Prokopiak
27
(0,18%)
-
9
Aleksander Mackiewicz
17
(0,11%)
-
7
Anna Domańska-Żurkowska
26
(0,17%)
-
8
Beata Joanna Kaszak
11
(0,07%)
-
6
Sylwia Pietruszewska
17
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Cezary Tadeusz Jankowski
497
(3,26%)
-
8
Roman Janusz Dymny
54
(0,35%)
-
10
Dorota Iwona Rosa
129
(0,85%)
-
12
Stanisława Wiesława Burdziej
43
(0,28%)
-
9
Joanna Maria Serwatka
147
(0,96%)
-
11
Małgorzata Bendza
138
(0,91%)
-
4
Tomasz Artur Latkowski
173
(1,13%)
-
2
Marek Jan Stasiuk
465
(3,05%)
-
5
Ewa Tomczyk
393
(2,58%)
-
1
Robert Stanisław Fabisiak
1 334
(8,75%)
-
6
Mirosław Woronik
145
(0,95%)
-
7
Wojciech Ryszard Kaleta
203
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
-
2
Sławomir Janusz Budzyński
23
(0,15%)
-
4
Michał Wojewoda
22
(0,14%)
-
3
Iwona Rynarzewska-Zaleska
32
(0,21%)
-
1
Hanna Elżbieta Molendowska
169
(1,11%)
-
9
Julian Zdybel
14
(0,09%)
-
6
Przemysław Roman Porucznik
28
(0,18%)
-
8
Elżbieta Danuta Mazurkiewicz
16
(0,10%)
-
7
Mieczysław Niedźwiedź
23
(0,15%)
-
5
Zdzisława Renata Balcer
16
(0,10%)
-
10
Izabela Wajda
21
(0,14%)
-
12
Ireneusz Legan
30
(0,20%)
-
11
Jacek Gumieniczuk
11
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH MIEJSKI K.BEREZOWSKI
-
2
Konrad Berezowski
348
(2,28%)
-
1
Zbigniew Eugeniusz Klimowicz
102
(0,67%)
-
3
Magda Kuczerka
65
(0,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jerzy Hardie-Douglas
4 539
(29,77%)
-
2
Andrzej Witold Krawczyk
217
(1,42%)
-
3
Renata Urszula Rak
417
(2,74%)
-
12
Jarosław Piotr Dywizjusz
195
(1,28%)
-
5
Maciej Hubert Makselon
407
(2,67%)
-
7
Ireneusz Grzegorz Markanicz
303
(1,99%)
-
10
Katarzyna Lucyna Balon
220
(1,44%)
-
9
Sylwia Szyszkowska
105
(0,69%)
-
8
Bogusława Michalczewska-Zastawna
38
(0,25%)
-
6
Grzegorz Grondys
298
(1,95%)
-
11
Danuta Maria Wachowicz-Kram
123
(0,81%)
-
4
Maciej Adam Kaźmierski
326
(2,14%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Barwice, Miasto i Gmina Borne Sulinowo, Gmina Grzmiąca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
4
Krzysztof Zając
479
(5,65%)
-
1
Krzysztof Wiesław Lis
1 198
(14,12%)
-
2
Ewa Magdalena Nowosielska
259
(3,05%)
-
6
Irena Buzała
333
(3,92%)
-
8
Wiesław Marian Kosmala
298
(3,51%)
-
5
Anna Kieling
424
(5,00%)
-
7
Ewa Mikłasz
231
(2,72%)
-
3
Tadeusz Ryszard Hajkowicz
224
(2,64%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Mirosław Jan Onyszko
163
(1,92%)
-
3
Stanisław Gnaś
60
(0,71%)
-
4
Wioletta Danuta Chadeja
24
(0,28%)
-
2
Wiesław Jan Arciuszkiewicz
107
(1,26%)
-
6
Małgorzata Lewicka
127
(1,50%)
-
5
Mariola Jadwiga Onyszko
33
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Barbara Pytel
43
(0,51%)
-
8
Anna Rymar
220
(2,59%)
-
2
Tomasz Skowronek
348
(4,10%)
-
1
Arkadiusz Krzysztof Górka
509
(6,00%)
-
3
Iwona Dorota Gajewska-Tranbowicz
240
(2,83%)
-
4
Edward Wałaszczyk
239
(2,82%)
-
5
Grzegorz Błaszczyk
235
(2,77%)
-
7
Celina Dziuba-Bartnik
77
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
-
5
Jowita Okurowska
14
(0,16%)
-
4
Agnieszka Marzena Szewczyk
58
(0,68%)
-
2
Artur Waldemar Bieńkowski
34
(0,40%)
-
1
Adam Kawa
233
(2,75%)
-
3
Krzysztof Pisarek
325
(3,83%)
-
7
Janusz Skorupa
41
(0,48%)
-
6
Paulina Daniela Perłowska
32
(0,38%)
-
8
Ewa Orzechowska
13
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH MIEJSKI K.BEREZOWSKI
-
3
Agnieszka Iwona Klepczarek
26
(0,31%)
-
1
Szymon Bolesław Łopacki
14
(0,16%)
-
2
Waldemar Pietraszewski
25
(0,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jacek Marek Wojciechowski
552
(6,51%)
-
2
Wojciech Benedykt Więckowski
189
(2,23%)
-
3
Marek Bulczak
336
(3,96%)
-
4
Jan Pastuszka
150
(1,77%)
-
5
Ewelina Susiak
232
(2,73%)
-
6
Krzysztof Pilipiec
141
(1,66%)
-
7
Michalina Joanna Górniak
144
(1,70%)
-
8
Barbara Magdalena Krosman
55
(0,65%)
Okręg 3
Miasto i Gmina Biały Bór, Gmina Szczecinek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
1
Andrzej Pastuszek
371
(6,85%)
-
3
Iwona Grażyna Widuch
201
(3,71%)
-
4
Halina Maria Miernikowska
416
(7,68%)
-
2
Tomasz Nowacki
179
(3,30%)
-
5
Adam Władysław Podpora
151
(2,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Wanda Maria Błaszczuk-Jurczak
49
(0,90%)
-
1
Robert Grzywacz
170
(3,14%)
-
2
Paulina Beata Możuch
48
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Teresa Wajda
114
(2,10%)
-
4
Jadwiga Cembała
71
(1,31%)
-
5
Wiesław Szwałek
322
(5,94%)
-
1
Zdzisław Brysiak
194
(3,58%)
-
2
Andrzej Wójtowicz
540
(9,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
-
3
Magdalena Justyna Jurak-Okoń
160
(2,95%)
-
4
Jolanta Aleksandra Woropaj
118
(2,18%)
-
1
Krzysztof Józef Gajek
144
(2,66%)
-
2
Bożena Babińska
288
(5,32%)
-
5
Marcin Sebastian Sobolewski
27
(0,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Barbara Jolanta Nadolska
822
(15,17%)
-
2
Paweł Rafał Żydałowicz
611
(11,28%)
-
3
Justyna Budka
130
(2,40%)
-
5
Aldona Kowalska
170
(3,14%)
-
4
Krzysztof Fudali
122
(2,25%)