Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Łopuszno, Mniów, Strawczyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Franciszka Piotrowska
137
(0,94%)
-
1
Krzysztof Aleksander Soboń
1 704
(11,72%)
-
3
Barbara Irena Kolus
867
(5,96%)
-
6
Leonard Stanisław Świerczyński
1 162
(7,99%)
-
4
Agnieszka Barbara Prędota-Gad
895
(6,15%)
-
2
Łukasz Paweł Woźniak
1 862
(12,80%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Stefan Pacak
1 271
(8,74%)
-
2
Monika Agata Jabłońska
1 183
(8,14%)
-
3
Krzysztof Sławomir Smolarczyk
1 531
(10,53%)
-
4
Stanisław Krystian Iwanek
365
(2,51%)
-
5
Barbara Frydrych
39
(0,27%)
-
6
Agnieszka Renata Pasierbek
552
(3,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
1
Zbigniew Ryszard Palacz
518
(3,56%)
-
2
Kamil Wudarczyk
116
(0,80%)
-
4
Ewelina Paulina Wasik
37
(0,25%)
-
5
Iwona Kozak
93
(0,64%)
-
3
Marcin Tadeusz Bernat
114
(0,78%)
-
6
Beata Irena Kukulska
145
(1,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Mirosław Kaszuba
18
(0,12%)
-
4
Marika Agata Lamczyk
35
(0,24%)
-
1
Anna Papierz
271
(1,86%)
-
5
Robert Jarosław Ciesielski
48
(0,33%)
-
3
Paweł Krzysztof Pięta
32
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Ewa Anna Kaczor
151
(1,04%)
-
3
Elżbieta Sabina Tokar
14
(0,10%)
-
2
Krzysztof Janus
71
(0,49%)
-
4
Jan Cedro
52
(0,36%)
-
5
Aneta Cudak
48
(0,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Barbara Lucyna Armata
122
(0,84%)
-
1
Jacek Piotr Barański
649
(4,46%)
-
4
Łukasz Szyszka
107
(0,74%)
-
5
Dariusz Trzebiński
201
(1,38%)
-
3
Henryka Bartosik
132
(0,91%)
Okręg 2
Piekoszów, Chęciny, Sitkówka-Nowiny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Tomasz Gruszczyński
1 192
(6,88%)
-
1
Cezary Hubert Majcher
2 119
(12,24%)
-
2
Marianna Jadwiga Wajnberger
644
(3,72%)
-
3
Sylwester Kasprzyk
1 720
(9,93%)
-
7
Anna Zofia Wojtyś
735
(4,24%)
-
5
Katarzyna Anna Pięta
466
(2,69%)
-
6
Renata Agnieszka Drogosz
338
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zenon Janus
1 052
(6,08%)
-
2
Elżbieta Anna Dudek
649
(3,75%)
-
4
Paweł Piotr Prędota
350
(2,02%)
-
7
Alicja Śmiech
323
(1,87%)
-
3
Bogumiła Henryka Kowalczyk
688
(3,97%)
-
5
Beata Anna Ziental
221
(1,28%)
-
6
Dariusz Artur Bielecki
200
(1,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
2
Paweł Piotr Brola
726
(4,19%)
-
1
Andrzej Piotr Borowski
826
(4,77%)
-
3
Kornelia Sabina Bem-Kozieł
166
(0,96%)
-
5
Anna Renata Dziopa
103
(0,59%)
-
6
Monika Agnieszka Kozieł
77
(0,44%)
-
4
Marcin Michał Drej
212
(1,22%)
-
7
Sylwia Pinda
243
(1,40%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Bogdan Józef Chabik
606
(3,50%)
-
1
Ryszard Barwinek
552
(3,19%)
-
4
Stanisław Świercz
291
(1,68%)
-
5
Maria Adamczyk
79
(0,46%)
-
7
Urszula Marta Kowalczyk
85
(0,49%)
-
3
Iwona Karolina Kotwica-Szymkiewicz
518
(2,99%)
-
6
Mariola Bogumiła Świeboda
70
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Krzysztof Mateusz Dudzic
84
(0,49%)
-
2
Urszula Anna Matachowska
134
(0,77%)
-
4
Sylwester Kwiecień
105
(0,61%)
-
1
Edyta Anna Banasik
349
(2,02%)
-
6
Gabriel Marian Skowron
62
(0,36%)
-
5
Agnieszka Anna Banach
88
(0,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Jolanta Dorota Kwas
104
(0,60%)
-
2
Monika Sylwia Domańska-Mucha
238
(1,37%)
-
5
Avetis Mnoyan
291
(1,68%)
-
4
Damian Rafał Stefański
89
(0,51%)
-
1
Michał Roman Feldman
521
(3,01%)
Okręg 3
Miedziana Góra, Zagnańsk, Masłów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Małgorzata Danuta Popiel
1 506
(9,11%)
-
4
Marzanna Izabela Moćko
733
(4,43%)
-
1
Mirosław Jerzy Gębski
2 359
(14,27%)
-
3
Grzegorz Adam Piwko
458
(2,77%)
-
5
Jolanta Małgorzata Korba
570
(3,45%)
-
6
Andrzej Dziewięcki
140
(0,85%)
-
7
Kamil Piasecki
1 391
(8,41%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Andrzej Marek Bawół
374
(2,26%)
-
1
Zdzisław Jerzy Zapała
911
(5,51%)
-
5
Grażyna Grudziecka
87
(0,53%)
-
2
Zbigniew Daniel Zagdański
719
(4,35%)
-
4
Aniela Cedro
415
(2,51%)
-
7
Tomasz Marek Witecki
302
(1,83%)
-
6
Anna Maria Ciołak
267
(1,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
4
Magdalena Dorota Surgiel-Borowiec
101
(0,61%)
-
5
Elżbieta Małgorzata Ślewa
441
(2,67%)
-
3
Grzegorz Król
645
(3,90%)
-
1
Robert Kaszuba
1 353
(8,18%)
-
6
Izabela Magdalena Czapla
58
(0,35%)
-
7
Michał Jan Zawada
95
(0,57%)
-
2
Marek Harabin
184
(1,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Tomasz Tadeusz Król
112
(0,68%)
-
3
Agnieszka Anna Dąbrowska
59
(0,36%)
-
2
Sara Elżbieta Domagała
151
(0,91%)
-
1
Marian Zarzycki
859
(5,20%)
-
5
Agnieszka Naporowska
44
(0,27%)
-
7
Władysław Karol Jacewicz
274
(1,66%)
-
6
Maciej Zapała
73
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Natalia Leokadia Cedro
146
(0,88%)
-
3
Sylwia Lidia Sewerzyńska
92
(0,56%)
-
5
Martyna Gabriela Skowron
88
(0,53%)
-
1
Jacek Józef Skóra
277
(1,68%)
-
2
Gabriel Andrzej Stępień
121
(0,73%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Kinga Paulina Sochacz
103
(0,62%)
-
1
Karol Łukasz Zachariasz
557
(3,37%)
-
2
Klaudia Kinga Wawrzeńczyk
241
(1,46%)
-
4
Iwona Maria Kulińska
108
(0,65%)
-
3
Jakub Jan Waszak
117
(0,71%)
Okręg 4
Bodzentyn, Górno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Emil Piotr Machul
936
(7,81%)
-
2
Piotr Wiesław Opozda
891
(7,44%)
-
5
Ewelina Figura
169
(1,41%)
-
4
Magdalena Maria Miazga
506
(4,22%)
-
1
Andrzej Michalski
1 622
(13,54%)
-
6
Mieczysława Józefa Jędrzejczyk
181
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Danuta Dorota Skrzeczyna
340
(2,84%)
-
1
Józef Szczepańczyk
676
(5,64%)
-
2
Adam Żebrowski
562
(4,69%)
-
5
Małgorzata Tusień
324
(2,71%)
-
6
Tadeusz Kaleta
241
(2,01%)
-
4
Małgorzata Stępień
265
(2,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
3
Wojciech Kózka
577
(4,82%)
-
1
Andrzej Jarosiński
867
(7,24%)
-
4
Teresa Agnieszka Szlufik
322
(2,69%)
-
2
Jarosław Królicki
384
(3,21%)
-
6
Diana Dorota Piotrowska
143
(1,19%)
-
5
Katarzyna Lidia Szczurek
413
(3,45%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Anna Żółtkowska
144
(1,20%)
-
6
Grzegorz Mariusz Ciepiela
498
(4,16%)
-
1
Ryszard Mańkus
432
(3,61%)
-
4
Jolanta Anna Krzysiek
142
(1,19%)
-
5
Magdalena Grzegolec
27
(0,23%)
-
2
Grzegorz Harabin
170
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Jarosław Paweł Wzorek
62
(0,52%)
-
1
Piotr Grzegorz Zdoliński
381
(3,18%)
-
4
Janina Stępień
24
(0,20%)
-
5
Grażyna Małgorzata Cedro
58
(0,48%)
-
3
Wanda Tylkowska
12
(0,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Wojciech Henryk Szyda
186
(1,55%)
-
3
Beata Martyna Wolska
92
(0,77%)
-
4
Renata Lesiowska
41
(0,34%)
-
1
Łukasz Mateusz Pindral
289
(2,41%)
Okręg 5
Nowa Słupia, Bieliny, Łagów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Bozowski
762
(6,53%)
-
4
Agata Ewa Sałata
1 138
(9,75%)
-
6
Zdzisław Dudzic
1 111
(9,52%)
-
5
Krystyna Zofia Jadwiżyc
152
(1,30%)
-
3
Joanna Karolina Rzepka
613
(5,25%)
-
1
Stefan Piotr Bąk
1 908
(16,34%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Marek Piotr Nowakowski
143
(1,22%)
-
5
Wiesław Jerzy Gałka
576
(4,93%)
-
2
Danuta Irena Żebrowska
1 033
(8,85%)
-
4
Jolanta Gadowska
156
(1,34%)
-
1
Bogdan Kazimierz Gierada
1 421
(12,17%)
-
6
Anna Magdalena Łubek
1 023
(8,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
5
Anna Wojda
63
(0,54%)
-
3
Wiesława Agata Wasik
15
(0,13%)
-
1
Jan Wiącek
247
(2,12%)
-
2
Władysław Edward Iwan
58
(0,50%)
-
4
Weronika Sandra Grabda
9
(0,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jarosław Chrobot
421
(3,61%)
-
4
Aleksandra Danuta Zeliasz
79
(0,68%)
-
2
Henryk Bera
29
(0,25%)
-
5
Kamila Maria Grzegolec
18
(0,15%)
-
6
Rozalia Kosztowniak
33
(0,28%)
-
3
Dariusz Kot
25
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Maciej Paweł Skowron
70
(0,60%)
-
3
Karol Mikołaj Cedro
37
(0,32%)
-
5
Dariusz Tomasz Kruk
32
(0,27%)
-
1
Danuta Halina Niezgoda
180
(1,54%)
-
4
Emilia Elżbieta Stępień
35
(0,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Ewa Agnieszka Skuza
155
(1,33%)
-
2
Edyta Ewa Kowalczyk
74
(0,63%)
-
3
Marek Sitarz
51
(0,44%)
-
4
Janusz Janaszek
8
(0,07%)
Okręg 6
Daleszyce, Morawica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Janusz Stanisław Wojtyś
399
(2,85%)
-
4
Edyta Wiesława Prędotka
331
(2,36%)
-
1
Tomasz Władysław Pleban
1 800
(12,86%)
-
2
Jacek Andrzej Kuzia
1 447
(10,34%)
-
3
Ewelina Agnieszka Dziewięcka
639
(4,57%)
-
5
Wiesława Stanisława Cecot
152
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Michał Godowski
1 905
(13,61%)
-
5
Ewa Turas
190
(1,36%)
-
4
Katarzyna Urszula Stańko
278
(1,99%)
-
2
Jan Lech Cedro
1 098
(7,85%)
-
6
Karolina Dorota Mazurczak
257
(1,84%)
-
3
Andrzej Stelmach
275
(1,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
3
Małgorzata Agnieszka Wojciechowska
470
(3,36%)
-
1
Iwona Ewa Wenta
633
(4,52%)
-
5
Edward Jarosław Detka
140
(1,00%)
-
2
Anna Katarzyna Kosmala
1 076
(7,69%)
-
4
Andrzej Łukasz Śnioch
161
(1,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Rafał Tomasz Wojda
45
(0,32%)
-
1
Stanisław Kowalski
143
(1,02%)
-
2
Anna Mariola Gajek
68
(0,49%)
-
4
Jadwiga Lucyna Wylazowska
12
(0,09%)
-
3
Halina Joanna Bugajska
29
(0,21%)
-
5
Grzegorz Stanisław Trzpiot
16
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Wojciech Zdzisław Furmanek
673
(4,81%)
-
6
Monika Katarzyna Oszczepalska
53
(0,38%)
-
3
Marcin Stanisław Stelmach
42
(0,30%)
-
4
Marzena Magdalena Olchawa
30
(0,21%)
-
2
Zofia Teresa Kruk
196
(1,40%)
-
5
Kacper Adamiec
148
(1,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Hubert Piotr Kielasiński
90
(0,64%)
-
5
Przemysław Cyprian Skarbek
31
(0,22%)
-
1
Grzegorz Sławomir Świt
970
(6,93%)
-
3
Katarzyna Patrycja Komisarczyk
89
(0,64%)
-
4
Anna Teodora Pelikant
34
(0,24%)
-
6
Katarzyna Bożena Szewczyk
76
(0,54%)
Okręg 7
Raków, Pierzchnica, Chmielnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Piotr Zdzisław Makuch
441
(4,50%)
-
5
Mariusz Jan Ściana
1 263
(12,90%)
-
2
Magdalena Anna Karwat-Kasińska
1 018
(10,39%)
-
1
Irena Elżbieta Gmyr
1 148
(11,72%)
-
3
Andrzej Stanisław Łopaciński
610
(6,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Piotr Rękas
905
(9,24%)
-
3
Jolanta Halina Rybczyk
883
(9,02%)
-
4
Wiesław Hubert Grotkowski
341
(3,48%)
-
5
Nina Cholewicka
171
(1,75%)
-
1
Paweł Gratka
944
(9,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
-
4
Dariusz Hen
22
(0,22%)
-
1
Edward Rzadkowski
227
(2,32%)
-
2
Bożena Stępień
282
(2,88%)
-
5
Alicja Elżbieta Wierzbicka
20
(0,20%)
-
3
Arkadiusz Józef Piotrowicz
50
(0,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Beata Lidia Walkowicz-Kudłacz
143
(1,46%)
-
1
Mieczysław Tomasz Rutkowski
158
(1,61%)
-
3
Małgorzata Maria Zgrzebnicka
49
(0,50%)
-
2
Maria Elżbieta Niewadzi
49
(0,50%)
-
5
Dariusz Piotr Małasiński
96
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Zbigniew Tadeusz Banach
43
(0,44%)
-
3
Agata Marta Skowron
51
(0,52%)
-
1
Stanisław Marian Żelichowski
393
(4,01%)
-
2
Teresa Juśkiewicz
38
(0,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Krzysztof Sajdak
176
(1,80%)
-
1
Elżbieta Maria Pasek
161
(1,64%)
-
5
Mateusz Marcin Dróżdż
29
(0,30%)
-
4
Mikołaj Maciej Matynia
13
(0,13%)
-
2
Elżbieta Teresa Kot
70
(0,71%)