Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Mała Wieś Dolna, Sulików: Ks. Kazimierza Soleckiego, Pocztowa, Sportowa; Podgórze
Pokaż więcej
Adam Krzysztof Czesnakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
113
(66,86%)
Grzegorz Konarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(33,14%)
Okręg 2
Sulików: Dworcowa, Górska, Krótka, Lubańska, Nowa, Nowe Miasto
Pokaż więcej
Jolanta Matwiejczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
94
(53,71%)
Mariusz Rachański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(46,29%)
Okręg 3
Sulików: Wojska Polskiego, Zgorzelecka
Pokaż więcej
Krzysztof Malczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
139
(66,83%)
Andrzej Tadeusz Rogoda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(33,17%)
Okręg 4
Sulików: 8 Maja, Al. Róż, Brzozowa, Dębowa, Górna, Jasna, Kwiatowa, Młyńska, Pl. Wolności, Szafirowa, Zawidowska
Pokaż więcej
Michał Ilnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
185
(67,77%)
Joanna Mesjasz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(32,23%)
Okręg 5
Sulików: Garbarska, Kościelna, Szkolna, Św. Teresy, Wiejska
Pokaż więcej
Tadeusz Baranek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
94
(52,51%)
Łukasz Dawid Wdowikowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(47,49%)
Okręg 6
Bierna, Nowoszyce
Pokaż więcej
Wojciech Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
31
(20,95%)
Genowefa Wilczak-Raczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY WILCZAK - RACZAK
117
(79,05%)
Okręg 7
Miedziana, Jabłoniec, Łowin
Pokaż więcej
Bogusław Adam Świątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
59
(47,97%)
Katarzyna Ostapiuk-Michalak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(24,39%)
Arkadiusz Rafał Szeszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI
34
(27,64%)
Okręg 8
Radzimów Dolny
Pokaż więcej
Andrzej Edward Polowy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
100
(63,29%)
Radosław Polowy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(36,71%)
Okręg 9
Radzimów Górny
Pokaż więcej
Józef Ziomek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
116
(70,73%)
Tadeusz Marian Kołodyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(29,27%)
Okręg 10
Stary Zawidów, Wielichów
Pokaż więcej
Jerzy Marek Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
96
(50,53%)
Hubert Marek Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(49,47%)
Okręg 11
Skrzydlice, Wrociszów Górny
Pokaż więcej
Ewangelis Zaras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
81
(61,83%)
Mieczysława Zawada
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(38,17%)
Okręg 12
Ksawerów, Wilka, Wilka-Bory, Wrociszów Dolny, Wrociszów Dolny Kolonia
Pokaż więcej
Krzysztof Gruszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
95
(62,91%)
Andrzej Ślipko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(37,09%)
Okręg 13
Mała Wieś Górna, Mikułowa
Pokaż więcej
Weronika Leontyna Ziółkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
72
(40,00%)
Kacper Białostocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(60,00%)
Okręg 14
Studniska Górne, Studniska Dolne 63B, 64A - 65A, 67, 70A, 98 - 125, 161 - 161A
Pokaż więcej
Przemysław Czekański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
137
(54,80%)
Łucja Topornicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(45,20%)
Okręg 15
Studniska Dolne 1 - 63A, parzyste: 64 - 70, nieparzyste: 69 - 71, 72 - 97, 126 - 160, 162 - do końca
Pokaż więcej
Grzegorz Kolbuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO
116
(45,85%)
Maria Andziak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(54,15%)