Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Brzozówka, Kargów
Pokaż więcej
Dagmara Bieniek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
79
(39,50%)
Przemysław Stanisław Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR
16
(8,00%)
Edyta Maria Tutak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
105
(52,50%)
Okręg 2
Sołectwo: Chałupki
Pokaż więcej
Alina Wiesława Makowska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
46
(41,07%)
Paula Kornelia Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR
14
(12,50%)
Jarosław Leśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
52
(46,43%)
Okręg 3
Sołectwo: Góra
Pokaż więcej
Anna Emilia Kędziora
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
71
(53,38%)
Monika Anna Kucharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR
22
(16,54%)
Monika Kopała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
40
(30,08%)
Okręg 4
Sołectwo: Grzymała
Pokaż więcej
Adam Krzysztof Stępień
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
56
(52,83%)
Tomasz Żal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR
11
(10,38%)
Ryszard Basa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
39
(36,79%)
Okręg 5
Sołectwo: Nieciesławice
Pokaż więcej
Anna Grażyna Fit
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
47
(37,90%)
Jacek Ptak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR
15
(12,10%)
Rafał Henryk Wojtycha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
62
(50,00%)
Okręg 6
Sołectwo: Podlesie
Pokaż więcej
Tomasz Wilk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
46
(37,40%)
Monika Tutak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR
13
(10,57%)
Robert Grzegorz Paszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
64
(52,03%)
Okręg 7
Sołectwo: Sieczków
Pokaż więcej
Zbigniew Ryszard Paluch
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
25
(26,88%)
Michał Żal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR
15
(16,13%)
Marek Marszałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
35
(37,63%)
Dorota Stanisława Górecka
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
18
(19,35%)
Okręg 8
Część sołectwa: Tuczępy od Nr 1 - 54, 112 - do końca
Pokaż więcej
Witold Piotr Lech
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
51
(23,29%)
Danuta Mirosława Sołtyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR
60
(27,40%)
Klaudia Pałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
108
(49,32%)
Okręg 9
Część sołectwa: Tuczępy od Nr 55 - 111
Pokaż więcej
Adam Kolankowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
85
(50,00%)
Stanisław Marian Chojna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR
20
(11,76%)
Mariusz Kwiecień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
65
(38,24%)
Okręg 10
Sołectwo: Wierzbica
Pokaż więcej
Jacek Wilk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
84
(85,71%)
Tadeusz Jan Maj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
14
(14,29%)
Okręg 11
Sołectwa: Dobrów, Januszkowice, Rzędów
Pokaż więcej
Piotr Kazimierz Zieliński
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
20
(10,87%)
Henryk Marian Lipiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR
57
(30,98%)
Krzysztof Marian Ptak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
61
(33,15%)
Wojciech Mazur
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
46
(25,00%)
Okręg 12
Sołectwo: Jarosławice
Pokaż więcej
Artur Molendowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
67
(35,45%)
Zbigniew Władysław Grosicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR
63
(33,33%)
Jolanta Janicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
59
(31,22%)
Okręg 13
Część sołectwa: Niziny od Nr 1 - 13, 121 - 154
Pokaż więcej
Stanisław Zgrzywa
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
37
(34,26%)
Wanda Maria Grosicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KAŃSKIEGO-MASZ WYBÓR
28
(25,93%)
Mariusz Tymiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
43
(39,81%)
Okręg 14
Część sołectwa: Niziny od Nr 14 - 41, 90 - 120 B, 155 - do końca
Pokaż więcej
Adam Wojciech Stępień
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
58
(51,33%)
Bogdan Gozdek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
55
(48,67%)
Okręg 15
Część sołectwa: Niziny od Nr 42 - 89
Pokaż więcej
Zdzisława Maria Stefańska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ GMINY TUCZĘPY”
45
(46,39%)
Aneta Małgorzata Misterkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RÓWNI
52
(53,61%)